امروز : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نتانیاهو: ایران شوخی‌بردار نیست

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست،«بنیامین نتانیاهو» یکشنبه غروب در یک برنامه کمدی حاضر شد و در خصوص برنامه هسته ای ایران و شهرک‌سازی صحبت کرد. علیرغم آنکه نتانیاهو در یک برنامه طنز حضور پیدا کرده بود در پاسخ به سوال مجری که به چه دلیل نتانیاهو عکس خود […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست،«بنیامین نتانیاهو» یکشنبه غروب در یک برنامه کمدی حاضر شد و در خصوص برنامه هسته ای ایران و شهرک‌سازی صحبت کرد.

علیرغم آنکه نتانیاهو در یک برنامه طنز حضور پیدا کرده بود در پاسخ به سوال مجری که به چه دلیل نتانیاهو عکس خود با کشتی سلاح را در صفحه فیس‌بوک «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران قرار نمی‌دهد، پاسخ داد: این یک موضوع طنز و شوخی‌بردار نیست، مردم یهود بار دیگر شگفت‌زده شدند و اجازه نمی‌دهم یک فاجعه دیگر بر سر مردم یهود نازل آید.

سایت اسرائیلی روترنت چندی پیش مدعی شد که نیروی دریایی رژیم صهیونیستی یک کشتی ایرانی را در راه غزه توقیف کرده است و گزارش کرد که این کشتی در دریای سرخ توقیف شده است و حامل سلاح‌های پیشرفته و موشک بوده است که ایران این ادعاها را رد کرد.

نتانیاهو درباره مذاکرات سازش اسرائیل و فلسطینیان گفت که منتظر «محمود عباس» رئیس‌ تشکیلات خودگردان فلسطین است.

وی ادامه داد: آنها از ما می‌خواهند که دولت فلسطینی را به رسمیت بشناسیم اما آنها دولت یهودی را به رسمیت نمی‌شناسند. این امتناع از به رسمیت شناختن اسرائیل، ریشه مشکل است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news