امروز : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امروز جاده چالوس و هراز یکطرفه می‌شوند

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی پایدار در تمامی راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: خوشبختانه امروز با توجه به بهبود شرایط جوی جاده‌ها و محورهای بین‌شهری از وضعیت مناسبی برخوردار است و ترافیک عبوری از این معابر روان گزارش شده است. وی ادامه داد: تنها محورهای شهداد […]

سرهنگ محمدحسین حمیدی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی پایدار در تمامی راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: خوشبختانه امروز با توجه به بهبود شرایط جوی جاده‌ها و محورهای بین‌شهری از وضعیت مناسبی برخوردار است و ترافیک عبوری از این معابر روان گزارش شده است. وی ادامه داد: تنها محورهای شهداد به نهبندان، شمشک به دیزین و قم به گرمسار مسدود است و دیگر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند.

سرهنگ حمیدی با بیان اینکه بخشی از تعطیلات نوروزی رو به اتمام است عنوان کرد: پیش‌بینی می‌شود با توجه به اتمام تعطیلات دور اول نوروز مسیرهای برگشت از ترافیک نیمه سنگینی برخوردار شوند و از این رو پلیس در برخی از محورهای جاده‌ای محدودیت‌هایی را اعمال می‌کند.
وی در ادامه افزود: با توجه به این موضوع تردد انواع وسایل نقلیه از ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۳ صبح روز پنجم فروردین در مسیر کرج به چالوس و در محدوده کرج به مرزن‌آباد ممنوع می‌باشد و در این مسیر حرکت خودروها از ساعت ۱۵ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ حمیدی ادامه داد: در محور هراز نیز از ساعت ۱ صبح امروز تا ۱ صبح فردا (۵ فروردین) تردد انواع وسایل نقلیه سنگین به استثنای کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع می‌باشد و تردد خودروهای سواری نیز از ساعت ۱۳ امروز تا یک بامداد فردا از رودهن به سمت آبسک ممنوع و تردد خودروها از ساعت ۱۵ امروز تا یک بامداد فردا از آبسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محور فیروزکوه از ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین یه استثنای حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی خبر داد و افزود: همچنین در محو فیروزکوه از ساعت یک بامداد امروز تا یک بامداد فردا تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی از سمت تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ حمیدی ادامه داد: محدودیت تردد برای انواع کامیو‌نها از ساعت یک صبح امروز تا یک بامداد فردا در محورهای قدیم قزوین – رشت و ساوه – همدان نیز اعمال می‌شود. محوره ایذه به شهرکرد، سلفچگان – قم، جاده قدیم کاشان – قم و تهران – قم نیز با محدودیت تردد کامیون‌ها خودروهای نقلیه سنگین به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ صبح امروز تا ۲۴ اعمال می‌شود.

امیری تردد خودروهای سنگین و به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی را در محور یزد – طبس از ساعت یک بامداد امروز تا ساعت ۲۴ امشب عنوان کرد و در ادامه خاطرنشان کرد: محورهای اصلی استانهای بوشهر و اصفهان نیز با محدودیت ترافیک مواجه خواهند بود و در محورهای این استانها تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای کامیونهای کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت یک بامداد امروز تا یک بامداد فردا ممنوع است.وی در پایان تاکید کرد: با توجه به رو به اتمام بودن تعطیلات اولیه نوروز پیش‌بینی می‌شود که با ترافیک در مسیرهای برگشت سنگین بوده و تردد در این محورها با ترافیک روبرو باشد.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news