امروز : سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیوان عالی پرتغال حکم جریمه سرمربی تیم ملی ایران را تأیید کرد

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، دیوان عالی پرتغال اعتراض کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران را برای لغو مجازاتی که برای وی در نظر گرفته شده است را نپذیرفت. کی روش در ماه مه سال ۱۹۹۸ با فدراسیون فوتبال امارات، قرارداد همکاری ۲ ساله‌ای منعقد کرد و به موجب آن موظف […]

به گزارش بصیر به نقل از  خبرگزاری تسنیم ، دیوان عالی پرتغال اعتراض کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران را برای لغو مجازاتی که برای وی در نظر گرفته شده است را نپذیرفت.

کی روش در ماه مه سال ۱۹۹۸ با فدراسیون فوتبال امارات، قرارداد همکاری ۲ ساله‌ای منعقد کرد و به موجب آن موظف شد رقمی معادل ۵۶ هزار و ۲۵۰ دلار به عنوان حق کمیسیون به یک آژانس نقل و انتقالات که مدیریت آن را فردی عراقی‌الاصل به نام جواد سالم بر عهده دارد می‌پرداخت اما از پرداخت آن امتناع کرده بود و به همین دلیل به پرداخت جریمه نقدی ۲۵ هزار یورویی محکوم شد.

رقمی که کی‌روش می‌بایست به جواد سالم می‌پرداخت معادل یک درصد از درآمد سالانه وی یعنی رقم ۴۵۰ هزار دلار در سال اول و ۵۶۲ هزار و ۵۵۰ دلار در سال دوم بود. در اولین جلسه محاکمه کی‌روش در ماه ژانویه سال ۲۰۱۳ دیوان عالی لیسبون کی‌روش را به پرداخت جریمه نقدی محکوم کرد اما کی‌روش از پرداخت آن امتناع و نسبت به این حکم اعتراض کرد که از قرار معلوم فایده‌ای به حال او نداشته است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1