امروز : پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ - ۲:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رهبر انقلاب در راهیان نور؛ دولتمردان در شمال!

به گزارش بصیر، رهبرانقلاب صبح امروز با حضور در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین، در جمع کاروان های راهیان نور سخنرانی کردند. این در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در اولین روز از تعطیلات نوروز در یک سفر غیرمنتظره به مازندران سفر کرد و در پلاژساحلی فرح آباد در شهرستان ساری مستقر […]

به گزارش بصیر، رهبرانقلاب صبح امروز با حضور در یادمان شهدای شرق کارون در منطقه عملیاتی دارخوین، در جمع کاروان های راهیان نور سخنرانی کردند.

رهبر انقلاب در دارخوین

این در حالی است که حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در اولین روز از تعطیلات نوروز در یک سفر غیرمنتظره به مازندران سفر کرد و در پلاژساحلی فرح آباد در شهرستان ساری مستقر شد.

روحانی

وی بعد از سه روز ، ۴ فروردین ماه ساعت ۱۷ بعدازظهر با پرواز ایرباس ۳۲۰ از فرودگاه دشت ناز ساری، مازندران را به مقصد تهران ترک کرد.

گفتنی است، نوروز امسال بسیاری از مسئولین دولتی برای گذراندن ایام تعطیلات خود به همراه خانواده و همراهان به مازندران سفر کردند.

بر پایه این خبر،وزرای دولت تدبیر و امید رامسر را برای اقامت برگزیدند و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظامنیز بهمراه ۲۰ نفر در کاخ کلاردشت مستقر شد.

هاشمی

علی اکبر ناطق نوری نیز به اتفاق خانواده خود برای گذراندن تعطیلات نوروزی و سرکشی از املاک و زمین های خود در شمال در ویلای خود که در روستای ونوش نوشهر واقع شده ،مستقر شد .

ناطق نوری

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news