امروز : پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

استفاده از کودکان برای انفجارهای انتحاری

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، گروهک تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) برای ۵۰ کودک انتحاری در شهر طبقه در غرب استان رقه سوریه که نحوه اجرای حمله انتحاری را آموزش دیده‌اند ،جشن به اصطلاح فارغ التحصیلی برگزار کرد. شبکه خبر-در صفحات شبکه های اجتماعی تویتر و فیسبوک این گروه‌های […]

به گزارش بصیر به نقل از فرهنگ نیوز ، گروهک تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) برای ۵۰ کودک انتحاری در شهر طبقه در غرب استان رقه سوریه که نحوه اجرای حمله انتحاری را آموزش دیده‌اند ،جشن به اصطلاح فارغ التحصیلی برگزار کرد.

شبکه خبر-در صفحات شبکه های اجتماعی تویتر و فیسبوک این گروه‌های تروریست، خبر اقدام وهابی های داعش در برگزاری جشن فارغ التحصیلی برای ۵۰ کودک انتحاری منتشر شده است.

این پنجاه کودک در اردوگاهی به نام «اشبال العز» در شهر طبقه در غرب رقه آموزش داده شده اند.

ابراهیم مسلم یکی از رهبران مخالفان سوری به روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن (متعلق به عربستان) گفت این کودکان تکیه‌گاه “داعش” هستند زیرا به علت شستشوی مغزی امکان ندارد از اجرای هرگونه مأموریتی سرباز زنند.

وبلاگهای برخی تروریستها اعلام کرده اند: این پنجاه کودک پای در مسیر نور گذاشته‌اند تا خودشان را برای عقیده قربانی کنند و دشمنان دین را به جهنم بفرستند.

استفاده از کودکان در عملیات انتحاری یک ابزار جدید برای گروههای وهابی مسلح است.

گزارش‌های  امنیتی عراقی تأیید کرده است تروریست‌ها بارها از کودکان برای اجرای عملیات  انتحاری استفاده کرده اند و برخی از آنان کمربندهای انفجاری به تن کرده‌اند که از راه دور منفجر می شوند. این یکی از وحشیانه ترین جنایات گروههای تروریستی است.

جبهه وهابی النصره نیز از کودکان برای اجرای عملیات انتحاری بهره می برد.

گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه نیز به این شیوه متوسل شده است و از معصومیت و سادگی کودکان برای اجرای جنایت در سوریه استفاده می کند

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news