امروز : پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آماده باش رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران

به گزارش بصیر، روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد علی رغم وجود مذاکرات میان ایران و غرب افسران ارشد ارتش رژیم صهیونیستی به نمایندگان کنست (پارلمان) این رژیم گفته اند ۱۰ میلیارد شِکِل (۲.۹ میلیارد دلار) به ارتش برای آمادگی به منظور حمله احتمالی به ایران اختصاص داده شده است. بر اساس این گزارش افسران ارشد ارتش […]

به گزارش بصیر، روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد علی رغم وجود مذاکرات میان ایران و غرب افسران ارشد ارتش رژیم صهیونیستی به نمایندگان کنست (پارلمان) این رژیم گفته اند ۱۰ میلیارد شِکِل (۲.۹ میلیارد دلار) به ارتش برای آمادگی به منظور حمله احتمالی به ایران اختصاص داده شده است.

بر اساس این گزارش افسران ارشد ارتش اسرائیل در بیانیه ای که اخیرا منتشر کرده اند مدعی شده اند «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی و «موشه یعالون» وزیر جنگ به ارتش دستور تداوم آماده باش برای حمله احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران با هزینه دستکم ۱۰ میلیون شِکِل را صادر کرده اند.

سه عضو کنست که در جلسات استماع کمیته مشترک کنست درباره طرح های ارتش اسرائیل که در ماه ژانویه و فوریه برگزار شد حضور داشتند اعلام کردند در طی این جلسات استماع ۱۰ تا ۱۲ میلیارد بودجه دفاعی برای آمادگی های حمله به ایران اختصاص داده می شود. گفته می شود تقریبا همین میزان بودجه در سال ۲۰۱۳ برای آمادگی های حمله احتمالی به ایران اختصاص داده شد.

هاآرتص گزارش داد برخی نمایندگان کنست با وجود دستیابی به توافق موقت ایران و گروه ۱+۵ و گفت وگوهای جاری میان ایران و ۶ کشور درباره برنامه هسته ای در خصوص لزوم اختصاص این بودجه هنگفت ابراز تردید کردند اما نمایندگان ارتش رژیم صهیونیستی در جلسه استماع اعلام کردند ارتش دستور صریحی از مقامات دولت دریافت کرد که بر تدوام آماده باش برای یک حمله مستقل به تاسیسات هسته ای ایران علی رغم توافق هسته ای کامل تاکید دارد. به نوشته هاآرتص دفتر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به مانند دفتر نخست وزیری از پاسخگویی به سوالات درباره این موضوع خودداری کردند.

این نخستین بار نیست که نتانیاهو با توهم حمله به تاسیسات هسته ای ایران بودجه کذایی اختصاص می دهد.

 

منبع: بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news