امروز : جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معراجی ها در مازندران اکران می شود

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، ، مسعود حسین‌پور اظهار داشت: فیلم معراجی‌ها که از اواخر اسفندماه ۹۲ بر روی پرده سینماهای استان مازندران قرار گرفت، همچنان بر روی پرده سینماهای استان مازندران قرار دارد و از اقبال خوبی مواجه هست. مدیر امور سینمایی مازندران اضافه کرد: فیلم معراجی‌ها هم‌اکنون بر روی پرده سینماهای سپهر […]

به گزارش بصیر به نقل از بلاغ، ، مسعود حسین‌پور اظهار داشت: فیلم معراجی‌ها که از اواخر اسفندماه ۹۲ بر روی پرده سینماهای استان مازندران قرار گرفت، همچنان بر روی پرده سینماهای استان مازندران قرار دارد و از اقبال خوبی مواجه هست.

مدیر امور سینمایی مازندران اضافه کرد: فیلم معراجی‌ها هم‌اکنون بر روی پرده سینماهای سپهر ساری، سینما آمل و انقلاب تنکابن و سینما شهرستان بهشهر اکران می‌شود.

وی متوسط فروش معراجی‌ها در سینماهای مازندران در سینما سپهر ساری را حدود ۲ میلیون و ۵۰۰، یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در تنکابن و حدود ۸۰۰ هزار تومان در سینمای شهرستان بهشهر اعلام کرد.

مدیر امور سینمای مازندران اضافه کرد: با توجه به استقبال بسیار خوب از فیلم معراجی‌ها این فیلم تا هفته سوم اسفندماه بر روی پرده سینماهای دولتی مازندران قرار دارد و در صورت تداوم استقبال این فیلم همچنان بر روی پرده سینما مازندران قرار دارد.

این مسئول به تجهیز سینماهای استان مازندران به سیستم صوتی دیجیتال اشاره کرد و گفت: سیستم صوتی سینماهای استان مازندران مجهز به بروزترین سیستم صوتی دنیا شدند.

وی در پایان گفت: پس از معراجی‌ها فیلم سینمایی “چ” بر روی پرده سینماهای مازندران قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news