امروز : جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۸ - ۲۰:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماشاگران تا صبح به تماشای معراجی‌ها نشستند

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز، فیلم سینمایی »معراجی ها« که این روزها در گیشه سینماهای کشور پیشتاز است شب گذشته پنجشنبه ۷ فروردین ماه با سانس فوق العاده در سینما آزادی روبرو شد. به گفته علی سرتیپی مدیر موسسه پخش فیملیران شب گذشته سینما آزادی در یک سانس فوق العاده از ساعت […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز، فیلم سینمایی »معراجی ها« که این روزها در گیشه سینماهای کشور پیشتاز است شب گذشته پنجشنبه ۷ فروردین ماه با سانس فوق العاده در سینما آزادی روبرو شد.

به گفته علی سرتیپی مدیر موسسه پخش فیملیران شب گذشته سینما آزادی در یک سانس فوق العاده از ساعت ۳ بامداد تا ۵ صبح میزبان تماشاگران آخرین ساخته مسعود ده نمکی بوده است که این یک آمار فوق العاده و نویدبخش یک گیشه بسیار خوب برای «معراجی ها» است.

بنابراین گزارش، «معراجی ها» تا چهارشنبه ۶ فروردین ماه با فروش بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان روبرو شده است که این مبلغ گیشه فیلم جدید ده نمکی را به مرز سه میلیارد تومان نزدیک می کند.

در خلاصه داستان نسخه سینمایی «معراجی‌ها» آمده است محمد با بازی پندار اکبری جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش (با بازی مهران رجبی) مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود.

در نسخه سینمایی «معراجی‌ها» اکبر عبدی، دانیال عبادی، بهاره افشاری، برزو ارجمند، مهران رجبی، پوراندخت مهیمن، پندار اکبری، سید جواد هاشمی، اصغر نقی‌زاده، عباس محبوب، ماشاالله شاه‌مرادی زاده به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news