امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شوک قیمتی به حاملهای انرژی وارد نمی شود/ کمبود برق در کشور نگران کننده است

به گزارش بصیر،  اسحاق جهانگیری دقایقی قبل در نشست بررسی پروژه ملی چهار خطه کردن محور هراز که از صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی عباس آخوندی همراه بود گفت: امیدواریم سال ۹۳ سال پر خیر و برکتی در تمام کشور باشد.   وی با اشاره به برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید در سال […]

به گزارش بصیر،  اسحاق جهانگیری دقایقی قبل در نشست بررسی پروژه ملی چهار خطه کردن محور هراز که از صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی عباس آخوندی همراه بود گفت: امیدواریم سال ۹۳ سال پر خیر و برکتی در تمام کشور باشد. 

 
وی با اشاره به برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید در سال جدید اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم دولت در سال جدید خروج از رکود بود که سال‌های گذشته در کل اقتصاد کشور در بخش‌های عمرانی حاکم شد. 
 
معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در مدت زمان کوتاه فعالیت دولت تدبیر و امید توانستیم کنترل خوبی بر روی تورم داشته و تعیین تکلیف طرح‌های مهمی که باید به سرعت به تصویب می‌رسید و وضعیت مشخص می‌شد انجام دادیم. 
 
این مسئول ادامه داد: در سال ۹۲ با بررسی وضعیت عملکردی شاخص دولت در بخش تورم به موفقیت‌های خوبی دست یافتیم و موضوع کنترل تورم در سال جدید از بحث‌های مهم دولت است. 
 
جهانگیری درباره فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه‌ها یادآور شد: آسیب‌شناسی لازم در مرحله نخست انجام شد و با انجام اقدامات مطلوب سعی داریم در نخستین گام طی روزهای آینده با ثبت‌نام متقاضیان فاز دوم این طرح تصمیم‌گیری شود. 
 
وی عنوان کرد: عدم تعادل بین منابع و مصارف در هدفمندی یارانه‌ها از مهم‌ترین اقدامات بوده و از مردمی که به این پول احتیاج ندارند می‌خواهیم تا با انصراف از دریافت یارانه سبب شوند تا این مبالغ صرف امور مهم کشور شود. 
 
معاون رئیس جمهور بیان داشت: طرح‌های اساسی تولید در فاز دوم هدف‌گذاری شده و نیاز است تا به آن توجه ویژه شود اصلی‌ترین کار در سال ۹۳ خروج از رکود است. 
 
جهانگیری تصریح کرد: بودجه سال ۹۲ مبلغ ۱۴۷  هزار میلیارد تومان بود که وصولی آن در نیمه دوم اسفند ماه گذشته تخصیص خوبی داشت. 
 
وی گفت: در سقف طرح‌های عمرانی کشور هزینه‌کرد امسال به ۲۲ هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به ۱۳ هزار میلیارد سال گذشته پیشرفت خوبی داشتیم. 

 

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news