امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امداد رسانی به ۳۵۰۰ نفر و نجات ۳۱۵ نفر از مرگ حتمی طی شبانه‌روز گذشته

به گزارش بصیر به نقل از صدخبر، حسین درخشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۹ عملیات امدادی انجام شده که در پی این عملیات‌های به ۳۵۰۰ نفر امدادرسانی شده‌اند که از این تعداد ۱۸۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.   وی با بیان اینکه ۲۶ عملیات رهاسازی در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است، اظهار […]

به گزارش بصیر به نقل از صدخبر، حسین درخشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۹ عملیات امدادی انجام شده که در پی این عملیات‌های به ۳۵۰۰ نفر امدادرسانی شده‌اند که از این تعداد ۱۸۰ نفر به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

 

وی با بیان اینکه ۲۶ عملیات رهاسازی در ۲۴ ساعت گذشته انجام شده است، اظهار کرد: ۳۱۵ نفر در این عملیات‌ها از مرگ نجات یافتند.

 

درخشان با اشاره به آبگرفتگی در چهار شهر استان هرمزگان اظهار کرد: طی بارندگی‌های روزهای گذشته آب گرفتگی در چهار شهر بندرعباس، پارسیان، قشم و جاسک حدود ۳۴۰۰ نفر را دچار مشکل کرده است که این افراد در هشت سالن ورزشگاه هرمزگان اسکان داده شده‌اند. همچنین ۲۱۰ واحد نیز دچار آب گرفتگی شده که توسط امدادگران تخلیه و امدادرسانی شده‌اند.

 

وی با توصیه به رانندگانی که در حال سفر هستند، گفت: از رانندگان درخواست می‌شود در ایام تعطیلات مقررات و مسائل ایمنی را بیشتر رعایت کنند تا سفر خوشی برای خود و دیگران به ارمغان بیاورند.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news