امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

هیچ سندی دال بر شهادت مرزبان ایرانی وجود ندارد

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، سردار اسماعیل احمد‌ی‌مقدم در حاشیه دیدار با خانواده شهید احمدی روشن اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا به خصوص در ایام نوروز، سنتی حسنه است که من در همه سالها تلاش کرده‌ام این کار را انجام دهم.   وی در ادامه با اشاره به حادثه گروگان […]

به گزارش بصیر به نقل از  فرهنگ نیوز ، سردار اسماعیل احمد‌ی‌مقدم در حاشیه دیدار با خانواده شهید احمدی روشن اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا به خصوص در ایام نوروز، سنتی حسنه است که من در همه سالها تلاش کرده‌ام این کار را انجام دهم.
 
وی در ادامه با اشاره به حادثه گروگان گیری مرزبانان و درباره سرنوشت ۵ مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل گفت: آنها ادعا کرده‌اند که یکی از سربازان ما را به شهادت رسانده‌اند، اما تا به امروز هیچ سندی دال بر وقوع این جنایت وجود ندارد و ما در تلاش هستیم تا ۵ مرزبان ربوده شده را به کشور بازگردند.
 
احمدی مقدم در بخش دیگری از مطالبش به وضعیت انتظامی در سال ۹۳ و ایام نوروز اشاره کرد و افزود: خوشبختانه تا امروز هیچگونه مشکل انتظامی نداشتیم و جرائم خشن به شدت کاهش یافته است.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش ۱۱ درصدی سفرهای شهروندان، خوشبختانه ما کاهش ۱۲ درصدی تصادفات را شاهد بودیم و در چهارشنبه آخر امسال نیز حوادث نسبت به سال گذشته، ۴۰ درصد کاهش داشت.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news