امروز : شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حرکت گروه جیش‌العدل در راستای حرکت القاعده است

به گزارش بصیر : عوض حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای شهادت مرزبان ایرانی را محکوم و خواستار پیگیری مقامات ایرانی برای آزادی مرزبانان شدند. وی افزود: در این بیانیه تأکید شده که وزارت امور خارجه، وزارت دفاع و وزارت کشور حوزه […]

به گزارش بصیر :

عوض حیدرپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار کرد: جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای شهادت مرزبان ایرانی را محکوم و خواستار پیگیری مقامات ایرانی برای آزادی مرزبانان شدند.

وی افزود: در این بیانیه تأکید شده که وزارت امور خارجه، وزارت دفاع و وزارت کشور حوزه نیروی انتظامی به صورت جدی به مسئله آزادی مرزبانان ایرانی بپردازند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: وزارت امورخارجه اقدامات دیپلماتیک خود را شروع کرده و با جدیت پیگیر آزادی مرزبانان است.

وی خاطرنشان کرد: به دنبال اقدامات وزارت امور خارجه نیروی انتظامی و وزارت کشور برای حفظ سلامت سایر گروگان‌ها با جدیت فعال شده‌اند.

حیدرپور با محکوم کردن شهادت یکی از مرزبانان ایرانی گفت: نمایندگان مجلس بیانیه را امضا و ابلاغ کرده‌اند و امیدوار هستیم هر چه زودتر ۴ گروگان دیگر آزاد شوند.

وی افزود: این گروه خواسته‌هایی غیرمنطقی برای آزاد کردن ۵ مرزبان ایرانی از جمهوری اسلامی داشتند، که با برآورده نشدن آن یکی از گروگان‌ها را به شهادت رساندند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس با اشاره به اینکه گروه جیش‌العدل از شاخه‌های القاعده است، بیان کرد: مطالبات و خواسته‌های این گروه همانند وهابی‌ها و القاعده است.

وی با بیان اینکه حرکت آنها در راستای حرکت القاعده است، بیان کرد: این گروه خود را شاخه‌ القاعده در ایران می‌دانند و تقاضای شان، خواسته‌های القاعده است. 

انتهای پیام/ ب

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news