امروز : یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اهدای پیراهن شماره ۷ اسپانیول به مجیدی + فیلم

به گزارش بصیر به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی که در دیدار این فصل استقلال مقابل مس کرمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود، شب گذشته و پیش از آغاز دیدار اسپانیول – بارسلونا به ورزشگاه استادی کورنلا ال پرات ورزشگاه اختصاصی اسپانیول رفت و از امکانات آن دیدن کرد. مجیدی پس از بازدید از […]

فرهاد مجیدی

به گزارش بصیر به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرهاد مجیدی که در دیدار این فصل استقلال مقابل مس کرمان از دنیای فوتبال خداحافظی کرده بود، شب گذشته و پیش از آغاز دیدار اسپانیول – بارسلونا به ورزشگاه استادی کورنلا ال پرات ورزشگاه اختصاصی اسپانیول رفت و از امکانات آن دیدن کرد.

مجیدی پس از بازدید از امکانات این ورزشگاه، از مدیران باشگاه اسپانیول پیراهن یادگاری دریافت کرد و سپس به تماشای دیدار اسپانیول – بارسلونا که با برتری یک بر صفر بارسا خاتمه یافت، نشست. نکته جالب اینکه مدیران باشگاه اسپانیول شماره پیراهن ۷ این تیم یعنی همان شماره‌ای که مجیدی در استقلال هم آن را می‌پوشید، به او اهدا کردند.

تلویزیون اسپانیول تی‌وی که متعلق به باشگاه اسپانیول است، فیلم بازدید مجیدی از امکانات ورزشگاه اختصاصی اسپانیول را به نمایش گذاشته است که در زیر می‌بینید:

   ۱۳۹۳۰۱۱۰۰۹۴۱۱۲۱۵۵۲۴۳۴۰۶+دانلود فیلم

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news