امروز : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پلیس آمریکا اعتراضات نیومکزیکو را به شدت سرکوب کرد

به گزارش بصیر به نقل از  راشا‌تودی؛ پلیس آمریکا پس از ۹ ساعت ناآرامی در شهر آلبوکرکی ایالت نیومکزیکو با استفاده از گاز اشک‌آور به سرکوب صدها معترض به قتل یک بی‌خانمان توسط نیروهای پلیس پرداخت. اداره پلیس آلبورکرکی اعلام کرد که وب‌سایت این سازمان هک شده است. گروهی با ارسال فیلمی بر یوتیوب مسؤلیت […]

به گزارش بصیر به نقل از  راشا‌تودی؛ پلیس آمریکا پس از ۹ ساعت ناآرامی در شهر آلبوکرکی ایالت نیومکزیکو با استفاده از گاز اشک‌آور به سرکوب صدها معترض به قتل یک بی‌خانمان توسط نیروهای پلیس پرداخت.

اداره پلیس آلبورکرکی اعلام کرد که وب‌سایت این سازمان هک شده است. گروهی با ارسال فیلمی بر یوتیوب مسؤلیت این حمله را بر عهده گرفتند. این گروه که خود را وابسته به هکرهای بی‌نام معرفی کرده است از مردم خواست که به خیابان‌ها بیایند و خود تهدید به اخلال در وب‌سایت‌های دولتی کرد. 

تیراندازی ۱۶ مارس که در یک فیلم ویدئویی نیز منتشر شد، منجر به تحقیقات فدرال، اعتراضات عمومی و نیز درخواست برای اصلاحات در نیروهای پلیس شده است. 

صدها معترض که در سیویک پلازا در شهر آلبوکرکی تجمع کرده بودند پلاکاردهایی در اعتراض به تیراندازی‌های اخیر حمل می‌کردند. از سال ۲۰۱۰ تاکنون، نیروهای پلیس این شهر در ۳۷ تیراندازی شرکت داشته‌اند که ۲۳ مورد از آنها منجر به مرگ شده‌ است. 

هفته گذشته، نیروهای پلیس آلبوکرکی یک مرد را در یک مجتمع اسکان موقت برای بی‌خانمان‌ها هدف چندین گلوله قرار داده و به قتل رساندند. 

انتهای پیام/۱

 

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news