امروز : دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

طبقه حساس از معراجی ها سبقت گرفت

  به گزارش بصیر به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا، سینماهای تهران و شهرستان ها در تعطیلات نوروزی روزهای پر رونقی پشت سر می گذارد و سانس های فوق العاده برای فیلم های پر فروش حتی تا ساعت پنج بامداد نیز برنامه ریزی می شود. فیلم طبقه حساس به کارگردانی کمال تبریزی تا دهم فروردین […]

 

به گزارش بصیر به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا، سینماهای تهران و شهرستان ها در تعطیلات نوروزی روزهای پر رونقی پشت سر می گذارد و سانس های فوق العاده برای فیلم های پر فروش حتی تا ساعت پنج بامداد نیز برنامه ریزی می شود.

فیلم طبقه حساس به کارگردانی کمال تبریزی تا دهم فروردین در تهران یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون تومان و در شهرستان ها ۵۵۰ میلیون تومان و در مجموع دو میلیارد تومان فروش داشته است.

این فروش در حالی به دست آمد که این فیلم تا کنون هیچ تبلیغاتی در تلویزیون نداشته است.

معراجی ها به کارگردانی مسعود ده نمکی نیز در تهران یک میلیارد و چهارصد میلیون و در شهرستان ها یک میلیارد و نهصد میلیون تومان و در مجموع سه میلیارد و سیصد میلیون تومان فروش داشت.

فیلم چ ساخته ابراهیم حاتمی کیا در تهران ۴۲۰ میلیون تومان و در شهرستان ها ۱۸۵ میلیون تومان و در مجموع ۶۰۵ میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم سینمایی خط وی‍ژه ساخته مصطفی کیایی هم در تهران ۴۸۰ میلیون تومان و در شهرستان ها ۱۸۰ میلیون تومان و در مجموع ۶۶۰ میلیون تومان فروش کرده است.

فروش فیلم با دیگران ساخته ناصر ضمیری نیز در تهران به ۲۵ میلیون تومان رسیده است.

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news