امروز : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرپرست ۲دانشگاه از جلسه جنجالی شورای عالی انقلاب فرهنگی رای اعتماد نگرفتند

به گزارش بصیر، یک مقام مسئول که نخواست اعلام کرد که سرپرستان ۲ دانشگاه اصفهان و خوارزمی (تربیت معلم سابق) حائز شرایط لازم برای کسب رای در شورای عالی انقلاب فرهنگی نبودند و رئیس جمهور به وزیر علوم تاکید کرد که افراد دیگری معرفی شوند. ظاهراً جلسه شورای انقلاب فرهنگی که در ۱۳ خردادماه برگزار شد، […]

به گزارش بصیر، یک مقام مسئول که نخواست اعلام کرد که سرپرستان ۲ دانشگاه اصفهان و خوارزمی (تربیت معلم سابق) حائز شرایط لازم برای کسب رای در شورای عالی انقلاب فرهنگی نبودند و رئیس جمهور به وزیر علوم تاکید کرد که افراد دیگری معرفی شوند.

ظاهراً جلسه شورای انقلاب فرهنگی که در ۱۳ خردادماه برگزار شد، یکی از جنجالی ترین جلسات در زمینه رای اعتماد به سرپرستان معرفی شده از سوی فرجی دانا به شمار می آید و هنوز اخبار داغی از آن منتشر می شود.

هوشنگ طالبی حبیب آبادی در آذرماه سال گذشته به عنوان سرپرست دانشگاه اصفهان و محمد علی سبحان الهی در دی ماه سال گذشته به عنوان سرپرست دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم)، از سوی وزیر علوم معرفی شدند.

در همین زمینه، برخی خبرنگاران از منصور کبگانیان – یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی سوالی درباره رای اعتماد اعضای شورا به سرپرست دانشگاه اصفهان پرسیده بودند که وی تاکید کرده بود: وزیر علوم درخواست کرده در این باره، موردی رسانه ای نشود.

 

تیتر یک

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1