خیانت منافقین اینبار توسط یک ضد انقلاب بر ملا شد

گروه سیاسی، منافقین که به عنوان یک چهره ننگین در دنیا مطرح هستند، این روزها به فلاکت افتاده به گونه‌ای که ضد انقلاب فراری هم از آنها انتقاد می‌کنند.

به گزارش بولتن نیوز، سازمان جعلی مجاهدین خلق که به منافقین شهرت یافته‌اند، طی این روزها در بدترین شرایط ممکن به سر برده به گونه‌ای که روز به روز منزوی‌تر می‌شوند.
کار منافقین به جایی رسیده که حتی عناصر ضد انقلاب هم نمی‌توانند آنها را تحمل کنند و همواره در گوشه و کنار بر علیه آنها صحبت می‌کنند.
یکی از کسانی که بر علیه منافقین صحبت کرده، علیرضا نوری‌زاده ضد انقلاب فراری و از اعضای سرویس MI6 و مجری شبکه ضد انقلاب ایران فردا است که در خصوص منافق‌ها و فرقه رجوی در شبکه خود اعلام کرد: ” تشكيلات مجاهدين(منافقین) يك سازمان نيست بلكه يك تجارت خانه است و يك عده دور هم جمع شده اند و پول كافي هم دارند و مشغول تجارت در بانك ها و شركت هاي خارجي و فرودگاه هاي آفريقايي هستند.”
 
علیرضا نوری زاده در جای دیگر با اشاره به سابقه مسعود رجوی گفت: مسعود رجوی سرکرده منافقین کسی بود که قبل از انقلاب به زندان افتاد؛ اما به خاطر همکاری با مقامات امنیتی پهلوی سریعا از زندان آزاد شد.  این فعال ضدانقلاب تصریح کرد: مجاهدین(منافقین) یک ساختمانی را جنب سفارت عراق اجاره کرده بودند و آنطور که معلوم بود آن ها با مقامات عراقی در ارتباط بودند. همیشه اعضای مجاهدین (منافقین)حالت مظلومانه ای در داخل ایران داشتند اما بعد از اینکه قضایای درگیری های خیابانی به وجود آمد و رجوی به خارج فرار کرد، فاز کشتار (ترور) توسط مجاهدین (منافقین) در داخل ایران شروع شد.
اعتراف نوری‌زاده به عنوان جاسوس MI6 به ترور مردم بیگناه ایران خشم منافقین را هم در بر داشت و موجب خشم آنها نسبت به افشاگیری حقایق نسبت به آنها شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا