امروز : جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شورای‌امنیت حمله به اقامتگاه سفیر ایران در یمن را محکوم کرد

بصیر، اعضای شورای امنیت سازمان ملل انفجار تروریستی در نزدیکی اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعا را بشدت محکوم کردند. حسین دهقانی سفیر و سرپرست نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه با ارسال نامه‌ای به بان کی مون دبیرکل و محمد زین شریف رئیس دوره‌ای شورای امنیت سازمان ملل متحد […]

بصیر، اعضای شورای امنیت سازمان ملل انفجار تروریستی در نزدیکی اقامتگاه سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعا را بشدت محکوم کردند.


حسین دهقانی سفیر و سرپرست نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه با ارسال نامه‌ای به بان کی مون دبیرکل و محمد زین شریف رئیس دوره‌ای شورای امنیت سازمان ملل متحد با اشاره به اقدام تروریستی و هدف قرار دادن اقامتگاه سفیر کشورمان در صنعا خواستار اقدام عاجل سازمان ملل و شورای امنیت در مقابله با اقدامات رو به افزایش تروریستی شد.

صبح چهارشنبه (۱۲ آذر) منابع خبری از وقوع انفجار نزدیک منزل سفیر ایران در صنعا خبر دادند که به‌گفته مقامات کشورمان به هیچ‌یک از کارکنان سفارت ایران در یمن آسیبی نرسیده است. این انفجار نزدیک منزل مسکونی سفیر ایران واقع در محله «حده» در صنعا پایتخت یمن روی داده است و به منزل سفیر ایران خسارت وارد شد.

گروهک تروریستی انصار الشریعه در یمن مسئولیت این انفجار را به‌عهده گرفت.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1