امروز : جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انتشار دفترچه آزمون دکتری از فردا

بصیر، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ثبت‌نام آزمون دکتری سال ۹۴ یکشنبه  ۱۶ آذر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا ۲۳ آذرماه نیز ادامه دارد. وی افزود: دفترچه راهنمای این آزمون نیز از بعدازظهر فردا شنبه ۱۵ آذرماه بر روی […]

بصیر، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ثبت‌نام آزمون دکتری سال ۹۴ یکشنبه  ۱۶ آذر از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود و تا ۲۳ آذرماه نیز ادامه دارد.

وی افزود: دفترچه راهنمای این آزمون نیز از بعدازظهر فردا شنبه ۱۵ آذرماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان باید با مطالعه دقیق این دفترچه و فراهم کردن اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در روز یکشنبه آماده شوند.

توکلی با بیان اینکه امسال دو تغییر در این آزمون صورت گرفته است، گفت: یکی از تغییرات در رابطه با الزامی شدن شیوه نامه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی در مصاحبه است که امسال دانشگاه‌ها ملزم شده‌اند براساس شیوه نامه  جدید عمل کنند.

وی ادامه داد: تغییر دوم نیز حد نصاب نمره‌ای است که دانشگاه‌ها می‌توانند در مرحله دوم برای همین سوابق علمی پژوهشی داشته  باشند.

شایان ذکر است، آزمون دکتری سال ۹۴ در روز ۱۵ اسفندماه برگزار می‌شود.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1