امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۹:۳۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دستگیری سمبل عدالت خواهی آمریکا توسط پلیس+تصویر

بصیر، امروز وب سایت “لیبرال امریکا” کاریکاتوری را از پلیس آمریکا منتشر کرد. این وب سایت در یادداشت این تصویر چنین نوشته است: « پلیسی که در جنبش فرگوسن سنگ تمام گذاشت و تمام عدالت خواهان را سرکوب کرد. معترضانی که حرفی نداشتند جزء عدالت خواهی، جزء برابری و تساوی بین سیاه و سفید. معترضانی که […]

بصیر، امروز وب سایت “لیبرال امریکا” کاریکاتوری را از پلیس آمریکا منتشر کرد. این وب سایت در یادداشت این تصویر چنین نوشته است:

« پلیسی که در جنبش فرگوسن سنگ تمام گذاشت و تمام عدالت خواهان را سرکوب کرد. معترضانی که حرفی نداشتند جزء عدالت خواهی، جزء برابری و تساوی بین سیاه و سفید. معترضانی که حق خود را در این اجتماع به واسطه برگزاری تظاهراتی مسالمت آمیز از دولت مطالبه می کردند.
اما به خشونت پلیس و حتی گارد ملی مواجه شدند» .

این وب سایت از تصویر سمبل عدالت “زن عدالت طلبی” که یک پوشیه بر تن، شمشیری بر دست و ترازوی عدالت بر دست دارد و بر سر در دادگستری این کشور وجود دارد استفاده کرده است. گفتنی است که مجسمه این خانم در اکثر ایالات آمریکا به منظره عدالت خواهی این کشور در میادین و خیابان ها نصب شده است. اما این وب سایت، عدالت آمریکا و پلیس این کشور را به چالش کشیده است :

دستگیری سمبل عدالت خواهی آمریکا توسط پلیس+تصویر

اینم بگیرین!
 هم پوشیه داره، هم مسلحه
 تازه ترازوی وزن مواد مخدر هم دستشه!!!

دستگیری سمبل عدالت خواهی آمریکا توسط پلیس+تصویر

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1