امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مادر “شیار ۱۴۳″، در نقش یک جنگجو ظاهر می‌شود!

بصیر، “محمدرضا شفیعی” تهیه کننده‌ی سینما در خصوص فیلم “ماهی سیاه کوچولو” گفت: “ماهی سیاه کوچولو” در حال حاضر در مرحله‌ی فیلمبرداری در جنگل‌های آمل قرار دارد.   وی افزود: همزمان با فیلمبرداری، صداگذاری و موسیقی آن را آغاز کرده‌ایم و هدف ما رساندن به موقع فیلم به دبیرخانه‌ی سی و سومین جشنواره فیلم فجر است. […]

بصیر، “محمدرضا شفیعی” تهیه کننده‌ی سینما در خصوص فیلم “ماهی سیاه کوچولو” گفت: “ماهی سیاه کوچولو” در حال حاضر در مرحله‌ی فیلمبرداری در جنگل‌های آمل قرار دارد.

 
وی افزود: همزمان با فیلمبرداری، صداگذاری و موسیقی آن را آغاز کرده‌ایم و هدف ما رساندن به موقع فیلم به دبیرخانه‌ی سی و سومین جشنواره فیلم فجر است.
 
این تهیه کننده در خصوص پیش بینی‌اش از وضعیت فیلم‌ “ماهی سیاه کوچولو” در جشنواره فجر اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که این فیلم به بهترین شکل تهیه و تدوین شود، اما اینکه برگزیده می‌شویم یا نه را باید از داوران این جشنواره پرسید و نظری در این باره ندارم.
 
وی ادامه داد: در این فیلم “مریلا زارعی” در نقش یک جنگجو ظاهر شده است و مصطفی زمانی و همایون ارشادی از دیگر بازیگران “ماهی سیاه کوچولو” هستند.
 
شفیعی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم مخاطبان از این فیلم رضایت کافی را داشته باشند.
 
گفتنی است؛ فیلم “ماهی سیاه کوچولو” به تهیه کنندگی “محمدرضا شفیعی” و کارگردانی “مجید اسماعیلی” با فیلمنامه‌ی “علی طالب آبادی” در حال آماده سازی برای شرکت در سی و سومین جشنواره فیلم فجر است.
 
 
تیتر یک

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1