امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت عقاب به دامان طبیعت/ فریدونکناری ها خواهان فرماندار بومی/ برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب در اسیدپاشی تریبون دشمن بودند/ مردم نباید هزینه اشتباه سیاسی بعضی ها را بپردازند

بصیر، فریدونکنار در هفته ای که گذشت، بسته ویژه خبری از این شهرستان است که بصیر تقدیم می کند. بازگشت عقاب مجروح به دامان طبیعت در فریدونکنار به دست سه تن از اهالی روستای نوائی‌محله سفلی شهرستان فریدونکنار، یک عقاب مصدوم به طبیعت بازگشت. این عقاب که از ناحیه بال راست به وسیله ساچمه مجروح […]

بصیر، فریدونکنار در هفته ای که گذشت، بسته ویژه خبری از این شهرستان است که بصیر تقدیم می کند.

بازگشت عقاب مجروح به دامان طبیعت در فریدونکنار

به دست سه تن از اهالی روستای نوائی‌محله سفلی شهرستان فریدونکنار، یک عقاب مصدوم به طبیعت بازگشت.

این عقاب که از ناحیه بال راست به وسیله ساچمه مجروح شده و در نیزارهای زمین کشاورزی یکی از اهالی روستای نوائی‌محله سفلی در حال جان دادن بود به وسیله سه تن از مردم این روستا پیدا شد.

فریدونکناری ها خواهان فرماندار بومی

شنیده ها از آن حکایت دارد که چهارمین فرماندار فریدونکنار، تا چند روز دیگر در حالی معرفی می شود که مردم این شهرستان خواهان یک فرماندار بومی برای فریدونکنار هستند.

به همین دلیل بر اساس گفته منابع آگاه، فرماندار بعدی فریدونکنار یک فرد بومی است، همچنین جوانان و تعدادی از مسئولان فریدونکناری نیز در گروه های اجتماعی با به راه انداختن کمپین حمایت از فرماندار بومی خواستار حضور یک فریدونکناری در این مسند در دولت تدبیر و امید هستند.

گزارش میدانی بصیرنیوز از گرانی نان در فریدونکنار؛

کیفیت نان هیچ تغییری نکرد/ باید به اعضای خانواده به جای نان، هوا دهم

در حالیکه وزیر کشور از تغییر قیمت نان در سال آینده سخن می گفت، خبر گران شدن نان در محافل عمومی فریدونکنار بازتاب منفی برجای گذاشت.

به گزارش بصیر، مردم فریدونکنار که در سال گذشته نان ۳۵۰ تومانی را بر سر سفره خود می بردند، با افزایش بیش از ۳۰ درصدی نان باید این کالا اساسی را به مبلغ ۵۰۰ تومان به ازای یک واحد بخرند که این امر انتقاد فریدونکناری ها را برانگیخت.

یکی از افرادی که برای خرید نان به نانوایی در خیابان ولیعصر(عج) فریدونکنار آمده بود با گلایه از این موضوع، اظهار داشت: خرج زندگی خود را با کارگری روزمره تامین می کنم که در چنین شرایطی باید به اعضای خانواده ام به جای نان، هوا بدهم.

وی افزود: این قیمت نان اصلا برای کسانی مثل من که شرایط مناسبی برای تامین مخارج خود ندارند مناسب نیست.

فرمانده دفاع مقدس در گفتگو با بصیر؛

بسیجیان سرلوحه اقتدار هستند

سردار ولی‌الله نانواکناری در جمع بسیجیان فریدونکنار اظهار داشت: بسیجیان باید نظم و تقوا را در سرلوحه کار خود قرار دهند و بسیجی اگر می خواهد اقتدار خود را به رخ جهانیان بکشد باید منظم و با تقوا باشد.

وی با بیان اینکه بسیجی باید نسبت به نظم با اهمیت تر باشد، گفت: علاوه بر ظاهر باید در باطن نیز این موضوع را رعایت کند.

فرمانده حوزه علی بن ابیطالب فریدونکنار:

هفته بسیج فرصتی برای حمایت از مظلومان جهان

فرمانده حوزه علی‌بن‌ابیطالب فریدونکنار با اشاره به اهمیت هفته بسیج، یادآور شد: هفته بسیج، حضور مقتدارانه بسیجیان در صحنه های دفاع از انقلاب و نمایش قدرت آنان است که به دشمنان می فهمانند همواره در صحنه حاضر هستند.

وی اظهار داشت: با پیروی از ولایت و تبعیت محض از ایشان همواره حامی مظلومان جهان هستیم و هفته بسیج این فرصت مهیا است تا به این تکفیری ها بفهمانیم همیشه در صحنه حاضریم و از آرمان های انقلاب دست نخواهیم کشید.

نشست خانواده های قرآنی مطهر در فریدونکنار برگزار شد

حجت الاسلام ابراهیم نژاد رئیس سازمان تبلیغات فریدونکنار در گفتگو با بصیر از برگزاری نشست خانواده های قرآنی مطهر در این شهرستان خبر داد و اذعان داشت: نشست خانواده های قرآنی مطهر در فریدونکنار به همت اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان و با حضور والدین و دانش‌آموزان قرآنی در خانه قرآن یاس‌نبی (ص) طوله سرا برگزار شد.

تعامل ارگان های دولتی و خصوصی برای تکمیل پروژه ها

سرپرست فرمانداری فریدونکنار بر لزوم تعامل ارگان های دولتی و خصوصی برای تکمیل پروژه ها تاکید کرد.

 

توقف فاز ۳ سکوی تماشاگران استادیوم آزادی فریدونکنار ۳ ساله شد؛

صانعی: برای احداث سکو ۸۰ میلیون تومان اعتبار تصویب شد/ کلیج: اداره‌کل بودجه ای تصویب نکرده است

در حالی عملیات اجرایی احداث فاز ۳ سکوی تماشاگران استادیوم آزادی فریدونکنار سه سال متوقف شده است که غلام‌حسین صانعی از تصویب ۸۰ میلیون تومان بودجه برای این کار خبر داد اما قهرمان کلیج رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان از تکذیب این رقم خبر داد و گفت: هیچ بودجه ای به فریدونکنار تخصیص ندادند.

گفتمان دینی با موضوع ماهواره در فریدونکنار برگزار شد

ابراهیم رحمانی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار داشت: گفتمان دینی جوان با موضوع ماهواره در دبیرستان دخترانه شهید خسروی فریدونکنار به همت اداره تبلیغات اسلامی و با همکاری آموزش و پرورش برگزار شد.

 

رقابت ۱۳ مداح و شاعر در انتخابات کانون مداحان فریدونکنار

۱۳ نفر از مداحان و شاعران فریدونکناری برای شرکت در سومین دوره انتخابات کانون مداحان و شاعران آیینی این شهرستان که همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، نام‌نویسی کردند.

از تعداد ۱۳ فرد ثبت نام شده، ۸ نفر مرد و ۵ نفر زن هستند که در این بین ۱۱ مداح و ۲ شاعران آیینی از این شهرستان حضور دارند.

کارشناس سیاسی در گفت‌و‌گو با بصیر:

 برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب در اسیدپاشی تریبون دشمن بودند

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه کشور حامی تبعیض نژادی، مدافع حقوق‌بشر نمی شود، گفت: برخی از رسانه‌های اصلاح‌طلب در قضیه اسیدپاشی اصفهان تریبون دشمن بودند.

امیرحسین سادات کرمی در گفت‌و‌گو با بصیر با اشاره به عملکرد برخی از سایت های داخلی در موضوعات مختلف حقوق بشری، اظهار داشت: سایت های اصلاح طلب و اصولگرا را در این زمینه رصد کردم، متاسفانه بسیاری ازسایت های اصلاح طلب معروف در این زمینه ساکت بودند در صورتی که در قضیه اسید پاشی که به صورت مشکوک انجام شد و در نهایت هم مشخص شد که اتهام های وارد شده به بچه های بسیجی یک توطئه کثیف سیاسی بود، در این حوزه تریبون برخی جریانات شدند و تا توانستند به این قضایا دامن زدند.

 

امام جمعه فریدونکنار:

مردم فریدونکنار نباید هزینه اشتباه سیاسی بعضی ها را بپردازند

حجت الاسلام جلالی امام‌جمعه فریدونکنار در خطبه‌های نماز سیاسی عبادی جمعه در مصلی قدس این شهرستان با توصیه به مسئولان استان در زمینه انتخاب فرماندار فریدونکنار، گفت: در انتخاب فرماندار برای این شهرستان نهایت دقت را داشته باشند و مطابق خواست رهبری و همانند شعارهای روحانی رئیس جمهور کشور تدبیر و امید را در نظر بگیرند.

وی تصریح کرد: با مدیریت صحیح فردی را برای فریدونکنار انتخاب کنید که دوباره دچار اشتباه نشوید، مردم این شهرستان ولایت‌مدار و همیشه در صحنه نباید هزینه اشتباهات سیاسی بعضی ها را بپردازند.

امام‌جمعه فریدونکنار خاطرنشان کرد: جناح بازی ها و توصیه های جناحی را کنار بگذارید و خدا را در نظر بگیرید، فردی صالح و شایسته را برگزینید تا بتواند مشکلات این شهرستان را حل کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1