امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حکم انضباطی علیرضا جهانبخش اعلام شد

بصیر،  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هلند علیرضا جهانبخش را به خاطر تکل خشنی که در بازی اخیر تیمش در لیگ دسته دوم فوتبال هلند روی پای بازیکن تیم تلستار رفت و به موجب آن با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد، دو جلسه محروم کرد که یک جلسه آن تعلیقی است. در این بازی که در […]

بصیر،  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هلند علیرضا جهانبخش را به خاطر تکل خشنی که در بازی اخیر تیمش در لیگ دسته دوم فوتبال هلند روی پای بازیکن تیم تلستار رفت و به موجب آن با دریافت کارت قرمز مستقیم اخراج شد، دو جلسه محروم کرد که یک جلسه آن تعلیقی است.


در این بازی که در هفته شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال هلند برگزار شد و با پیروزی یک بر صفر نایمخن میهمان خاتمه یافت، جهانبخش در دقیقه ۷۱ با یک تکل از پشت بازیکن حریف را نقش بر زمین کرد.

خطای جهانبخش به زعم ناظر داوری بازی آنقدر خشن بود که برای او تقاضای سه جلسه محرومیت (شامل یک جلسه محرومیت تعلیقی) کند اما فرجام‌خواهی مسئولان باشگاه نایمخن علیه این حکم مجازات مهاجم ایرانی‌شان را به دو جلسه کاهش داد که یک جلسه آن تعلیقی است.

به این ترتیب جهانبخش بازی فرداشب (یکشنبه) تیمش برابر تیم آشیلس را از دست می‌دهد اما در بازی هفته آینده تیمش دوباره می‌تواند به میدان برود.

نایمخن در حال حاضر با ۲۰ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته دوم فوتبال هلند قرار دارد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1