امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخورد قطار حمل سوخت با یک عابر پیاده/هیچ فکری برای خروج ریل ها از شهر نمی‌شود

بصیر، این حادثه دلخراش حوالی ساعت ۲۰ روز جمعه در کوی ایثارگران واقع در خیابان کارگر این شهرستان به وقوع پیوست که در آن یک مرد ۷۰ ساله با قطار برخورد و به شدت مصدوم شد. پس از وقوع این تصادف، قطار برای دقایقی متوقف و اورژانس ۱۱۵ با حضور در محل حادثه فرد مصدوم را […]

بصیر، این حادثه دلخراش حوالی ساعت ۲۰ روز جمعه در کوی ایثارگران واقع در خیابان کارگر این شهرستان به وقوع پیوست که در آن یک مرد ۷۰ ساله با قطار برخورد و به شدت مصدوم شد.

پس از وقوع این تصادف، قطار برای دقایقی متوقف و اورژانس ۱۱۵ با حضور در محل حادثه فرد مصدوم را به بیمارستان ولیعصر(عج) قائم‌شهر منتقل کرد.

یادآور می‌شود این مصدوم هم‌اکنون در بخش ICU بیمارستان ولیعصر(عج) بستری بوده و حال وی وخیم اعلام شده است.

قائم‌شهر به عنوان شهر پرتراکم و پرترافیک بعد از پایتخت است و قرار گرفتن منازل مسکونی متعدد و عدم وجود زیرگذر و یا پل‌های عابر پیاده در مسیر ریل راه آهن باعث می‌شود که مردم برای تردد مجبور به عبور از ریل قطار شوند که این امر در برخی از موارد منجر به تصادف عابر پیاده و همچنین وسایل نقلیه با قطار می‌شود.

در پایان باید گفت اگر چه امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه حریم شهری در قائم‌شهر، مسیر ریل راه آهن در هسته مرکزی این شهر قرار گرفت اما تکرار این حوادث طی سال جاری یک تهدید جدی برای شهروندان به‌شمار می‌رود و لزوم تغییر مسیر ریل راه آهن به خارج از محدوده شهری را تشدید می‌کند.

 
 
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1