امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۱۶:۴۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزمون: ديوانه‌ام عليه کي‌روش حرف بزنم؟

بصیر، چند روز پیش بود که سردار آزمون متنی را در اینستاگرام خود قرار داد و در آن مدعی شد که نمی گذارم حقم را بخورند. رسانه ها از این متن برداشت های متفاوتی انجام دادند اما سردار آزمون در این مورد می گوید:« دو هفته ای است که من در روبین کازان بنا به دلایلی […]

بصیر، چند روز پیش بود که سردار آزمون متنی را در اینستاگرام خود قرار داد و در آن مدعی شد که نمی گذارم حقم را بخورند. رسانه ها از این متن برداشت های متفاوتی انجام دادند اما سردار آزمون در این مورد می گوید:« دو هفته ای است که من در روبین کازان بنا به دلایلی بازی نمی کنم. متنی را در اینستاگرام خود قرار دادم و نوشتم که حقم را می گیرم. منظور من در تیم باشگاهی ام بود و نه تیم ملی. متاسفانه برداشت های متفاوتی از این متن شده و من همین جا اعلام می کنم که هرگز درباره تیم ملی حرفی نزده و نخواهم زد. چه زمانی که دعوت شوم، چه زمانی که کی روش دعوتم نکند و چه زمانی که برای تیم ملی بازی کنم. من تابع تصمیمات کی روش هستم و همیشه به آن احترام گذاشته ام»


سردار آزمون در ادامه می گوید:« تیم ملی تیم باشگاهی نیست که حق بازیکن را بخورند. همه کادر فنی در تیم ملی زحمت می کشند تا بهترین نتایج را کسب کنند. از شما می پرسم، تا به حال شده که کادر فنی تیم ملی حق کسی را بخورد؟ نمی دانم این گمانه زنی ها از کجا در می آید اما من همان زمان که قبل از جام جهانی از تیم ملی خط خوردم به تصمیم کی روش احترام گذاشتم و اعتراضی نکردم. حالا که دارم بازی می کنم آیا چنین حرفی را می زنم؟ آیا با عقل جور در می آید؟»

چرا آزمون در روبین کازان بازی نمی کند؟ او در این باره می گوید:« نمی دانم چرا. دلیلش را باید از باشگاه ما بپرسید. البته فکر می کنم به پایان قراردادم نزدیک شده ام و این اتفاقات برای تمدید قراردادم است. باید صبر کنیم و ببینیم خدا چه می خواهد»

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1