امروز : شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

علل سیاسی برای بازداشتش کذب است

بصیر، حمید کلوانی نوری درمورد اظهارات حمیدرضا سیاسی درمورد علت بازداشتش گفت: صحبت‌های سیاسی درست نیست و پرونده کشتی‌گیران به زودی به نتایج نهایی می‌رسد و تکلیف آنها مشخص خواهد شد. بازداشت سیاسی هیچ ارتباطی به پرونده والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران ندارد. وی افزود: موضوع مطرح شده کشتی‌گیران و والیبالیست‌های پرسپولیس یک موضوع حقوقی است که در دادگاه حقوقی […]

بصیر، حمید کلوانی نوری درمورد اظهارات حمیدرضا سیاسی درمورد علت بازداشتش گفت: صحبت‌های سیاسی درست نیست و پرونده کشتی‌گیران به زودی به نتایج نهایی می‌رسد و تکلیف آنها مشخص خواهد شد. بازداشت سیاسی هیچ ارتباطی به پرونده والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران ندارد.

وی افزود: موضوع مطرح شده کشتی‌گیران و والیبالیست‌های پرسپولیس یک موضوع حقوقی است که در دادگاه حقوقی در حال پیگیری است. بحث کشتی‌گیران امری حقوقی است و موضوع برداشت یک امر کیفری محسوب می‌شود. بازداشت سیاسی ربطی به پرونده کشتی‌گیران و والیبالیست‌ها ندارد و اظهارات سیاسی در این خصوص کذب محض است.

نماینده تام‌الاختیار کشتی‌گیران و والیبالیست‌های پرسپولیس گفت: قطعاً علت بازداشت سیاسی چیز دیگری است، اما نمی‌دانم چرا آقایان موضوع را به والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران ربط داده‌اند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1