امروز : یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زرینچه استقلال را تمرین داد

بصیر، تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد. تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. آندرانیک تیموریان تمرین امروز تیم استقلال شرکت نکرد و بازیکنان استقلال در مورد وضعیت این بازیکن از یکدیگر سوال می‌پرسیدند. استقلالی‌ها معتقدند […]

بصیر، تمرین تیم فوتبال استقلال عصر امروز در کمپ مرحوم حجازی پیگیری شد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کرد. آندرانیک تیموریان تمرین امروز تیم استقلال شرکت نکرد و بازیکنان استقلال در مورد وضعیت این بازیکن از یکدیگر سوال می‌پرسیدند. استقلالی‌ها معتقدند تیموریان قطعا از این تیم جدا خواهد شد.

* قبل از شروع تمرین بازیکنان به دلیل درگذشت دایی امیرحسین صادقی به این بازیکن تسلیت گفتند. مدافع استقلال نیز از ابراز همدردی بازیکنان تشکر کرد و جزئیات تصادف دایی مرحوم خود را به آنها توضیح داد.

* امیر قلعه‌نویی امروز مستقیما به داخل رختکن رفت و اصلا به داخل زمین نیامد. سرمربی تیم استقلال که از جلسه با افشارزاده به محل تمرین آمده بود برای دقایقی با کادر فنی‌اش صحبت کرد.

* جواد زرینچه امروز به جای قلعه‌نویی تیم را تمرین داد و برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد.

* میرشاد ماجدی و رضا رجبی نفرات حاضر در تمرین تیم استقلال بودند.

* حدود ۲۰ نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر شده و پیگیر وضعیت کاوه رضایی و میلاد نوری به استقلال بودند.

* محمد قاضی و یعقوب کریمی امروز پا به پای دیگران بازی کرده و مشکلی برای بازی با استقلال خوزستان ندارند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1