امروز : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه‌سازی‌های فائزه هاشمی علیه دولت و مجلس در مازندران

بصیر، فائزه هاشمی که برای سخنرانی‌های سریالی در دانشگاه‌های آزاد غرب مازندران به مناسبت روز ۱۶ آذر به این استان سفر کرده بود، در جمع عده‌ای از دانشگاهیان دانشگاه آزاد شهرستان نور، مجلس کنونی را مانعی برای دولت دانست و اظهار داشت: باید مجلس بعدی هم‌گرا با دولت را تشکیل دهیم. وی با بیان این مطلب […]

بصیر، فائزه هاشمی که برای سخنرانی‌های سریالی در دانشگاه‌های آزاد غرب مازندران به مناسبت روز ۱۶ آذر به این استان سفر کرده بود، در جمع عده‌ای از دانشگاهیان دانشگاه آزاد شهرستان نور، مجلس کنونی را مانعی برای دولت دانست و اظهار داشت: باید مجلس بعدی هم‌گرا با دولت را تشکیل دهیم.


وی با بیان این مطلب که اگر قدرت را به ۲۰ قسمت تقسیم کنیم، الان فقط دو قسمت آن در دست دولت است، افزود: بقیه قدرت در دست نهادها و مراکز مخالف دولت قرار دارد، در حالی که در دولت قبل، هر ۲۰ قسمت قدرت در اختیار دولت بود.

فرزند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دولت قبلی را پوپولیست و عوام‌زده توصیف کرد و با حمله به بسیج، به دانشجویان توصیه کرد تا علیه تک‌صدایی در دانشگاه از خود واکنش نشان دهند.

این فعال فتنه ۸۸ در همین زمینه بیان داشت: دانشجویان مراتب اعتراض خود برای ایجاد تشکل‌های سیاسی را مکتوب کنند تا من آنها را به پدرم بدهم.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1