امروز : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی از فرصت‌طلبان از روز ۱۶ آذر استفاده ابزاری کردند

به گزارش بصیر، رضا آقاپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار داشت: به مناسبت گرامی‌داشت یاد شهدای دانشجو و تقدیر از نخبگان این دانشگاه، مراسمی را در روز ۱۶ آذر برگزار کردیم که با حضور پرشور دانشجویان و اساتید این موسسه همراه بود. وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از فرصت‌طلبان از روز ۱۶ […]

به گزارش بصیر، رضا آقاپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز، اظهار داشت: به مناسبت گرامی‌داشت یاد شهدای دانشجو و تقدیر از نخبگان این دانشگاه، مراسمی را در روز ۱۶ آذر برگزار کردیم که با حضور پرشور دانشجویان و اساتید این موسسه همراه بود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از فرصت‌طلبان از روز ۱۶ آذر استفاده ابزاری کردند و در مقابل با نظام ایستادند اگر دانشگاه ها این روز را گرامی بدارند و برنامه های سیاسی فرهنگی را برگزار کنند، می توانند این تهدید را به فرصت تبدیل کنند.

معاون دانشجویی فرهنگی موسسه آموزش عالی پردیسان در بخش دیگری از سخنان خود، علاوه بر اشاره به برنامه های آینده این موسسه در زمینه فرهنگی، اظهار داشت: برنامه های زیادی چون نشست های سبک زندگی با موضوع معیار انتخاب همسر خوب، توزیع و طبخ محصولات آبزی، برنامه های زمینه فرهنگی و ورزشی در این موسسه برگزار شده است.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1