امروز : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ - ۲۳:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیسی‌ها پیگیر بازداشت سیاسی

بصیر، تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای دیدار روز پنجشنبه برابر فولاد در ورزشگاه آزادی آماده می کند، عصر امروز دوشنبه تمریناتش را در زمین مجموعه ورزشی شهید درفشی فر پیگیری کرد. حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانید: * حمید درخشان ابتدا حدود ۱۵ دقیقه با بازیکنان تیم صحبت کرد تا آنها […]

بصیر، تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای دیدار روز پنجشنبه برابر فولاد در ورزشگاه آزادی آماده می کند، عصر امروز دوشنبه تمریناتش را در زمین مجموعه ورزشی شهید درفشی فر پیگیری کرد. حاشیه های این تمرین را در زیر می خوانید:


* حمید درخشان ابتدا حدود ۱۵ دقیقه با بازیکنان تیم صحبت کرد تا آنها را از نظر روحی و روانی برای بازی مقابل فولاد آماده کنند.

* رضا حقیقی و پیام صادقیان، دو بازیکن مصدوم پرسپولیس برای دقایقی زیر نظر پزشک تیم دور زمین دویدند و سپس برای انجام فیزیوتراپی راهی کلینیک شدند.

* آقاوسط، دیگر برنامه پرسپولیسی‌ها در این تمرین بود که درخشان تاکید داشت تا بازیکنان پاس های دقیق به هم بدهند و حفظ توپ داشته باشند.

* بازیکنان پرسپولیس در این تمرین پیگیر آخرین وضعیت حمیدرضا سیاسی مدیرعامل این باشگاه بودند که در بازداشت به سر می برد.

* حسین عبدی تنها غایب تمرین پرسپولیس بود که به علت سفر به انگلیس در این تمرین حاضر نبود.

* بازیکنان در ادامه تمرینات خود به فوتبال درون تیمی پرداختند که درخشان چندین بار بازی را قطع کرد و تذکرات فنی به آنها داد.

* نیلسون، دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس همراه دخترش در این تمرین حاضر شده بود و اوایل تمرین با توپ کوچکی با دخترش مشغول بازی شد.

* مهدی طارمی هم در کلینیک مجموعه درفشی فر کارهای مربوط به درمانش را دنبال می کرد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1