امروز : دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ - ۲۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حداکثر معطلی زائران در مرز شلمچه یک ساعت است

بصیر، سعید اوحدی گفت: هم اکنون در حال بازدید از مرزهای شلمچه چزابه و مهران هستیم، مرز شلمچه نسبت به روزهای گذشته از ازدحام کمتری برخوردار است. وی ادامه داد: هم اکنون حداکثر توقف زائران در مرز شلمچه یک ساعت است و زائران اربعین حسینی می‌توانند به این مرز نیز مراجعه کنند، مرز چزابه نیز از […]

بصیر، سعید اوحدی گفت: هم اکنون در حال بازدید از مرزهای شلمچه چزابه و مهران هستیم، مرز شلمچه نسبت به روزهای گذشته از ازدحام کمتری برخوردار است.

وی ادامه داد: هم اکنون حداکثر توقف زائران در مرز شلمچه یک ساعت است و زائران اربعین حسینی می‌توانند به این مرز نیز مراجعه کنند، مرز چزابه نیز از ازدحام کمتری برخوردار است.

رئیس سازمان حج و زیارت اظهار داشت: تا شب گذشته ۸۰۰ هزار نفر وارد کشور عراق شده اند که این آمار تا کنون دو برابر سال گذشته است و مردم حماسه عظیمی را در اربعین امسال خلق کردند.

اوحدی افزود: در مرزها مشکل آب و غذا و امکانات وجود ندارد و تمام نیروهای ستادی و مردمی تلاش می‌کنند تا زائران بدون هیچ مشکلی بتوانند از مرزها عبور کنند.

وی خاطرنشان کرد: زائران لباس گرم و پتوی مسافرتی حتما با خود داشته باشند و برای بازگشت از کربلای معلی نیز زمان خود را مدیریت کنند تا در مسیر بازگشت با مشکلی مواجه نشوند و بتوانند از امکانات ستاد دائمی اربعین در مرزها استفاده کنند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1