امروز : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانش فریدونکنار در یک قدمی مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال

 از سری رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، تیم فوتبال دانش فریدونکنار با یک بازی منطقی و برتر توانست میزبان خود را با ۲ گل از سد راه بردارد و به یکه تای خود در گروه شمال ادامه دهد. به گزارش بصیرنیوز، بازی معوقه نوجوانان دانش فریدونکنار در گروه نخست لیگ برتر کشور در برابر […]

 از سری رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، تیم فوتبال دانش فریدونکنار با یک بازی منطقی و برتر توانست میزبان خود را با ۲ گل از سد راه بردارد و به یکه تای خود در گروه شمال ادامه دهد.

به گزارش بصیرنیوز، بازی معوقه نوجوانان دانش فریدونکنار در گروه نخست لیگ برتر کشور در برابر متین بابل در زمین شهدای موزیرج این شهرستان برگزار شد.

تیم صدر نشین دانش در این دیدار توانست با دو گل بر میزبان قدرتمند خود غلبه کند و در صدر جدول رده بندی به یکه تازی خود ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار ما، آیدین رضایی و محمد مهدی شیخی زنندگان گل میهمان در این مسابقه بودند.

تیم دانش که با این پیروزی راه صعود خود به مرحله نهایی و در جمع ۱۰ تیم برتر کشور را هموار کرد باید در برابر تیم های مشهدی پدیده و عالی حرفه ای به میدان رود و تنها با کسب یک پیروزی برای سومین سال پیاپی به مرحله بعدی گام بردارد.

گفتنی است، مهرداد باقرزاده، حسن مهدی زاده، آیدین رضایی و محمد مهدی شیخی از ستاره های دانش در این دیدار خارج از خانه بودند.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1