امروز : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ - ۱۹:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

موضع سپاهان درقبال مصرف الکل در رختکن

بصیر، مهرزاد خلیلیان در مورد اظهار نظر علی رغبتی مبنی بر اینکه زلاتکو کرانچار در رختکن تیم سپاهان اصفهان الکل مصرف می‌کرد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نمی‌دانم آقای علی رغبتی چنین اخباری را از کجا آورده اما می‌دانم به خاطر این اظهار نظر، آقای زلاتکو کرانچار می‌تواند از ایشان شکایت کند. وی با تاکید بر […]

بصیر، مهرزاد خلیلیان در مورد اظهار نظر علی رغبتی مبنی بر اینکه زلاتکو کرانچار در رختکن تیم سپاهان اصفهان الکل مصرف می‌کرد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نمی‌دانم آقای علی رغبتی چنین اخباری را از کجا آورده اما می‌دانم به خاطر این اظهار نظر، آقای زلاتکو کرانچار می‌تواند از ایشان شکایت کند.

وی با تاکید بر اینکه مربیان و بازیکنان باید اصلول اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند، افزود: آقای رغبتی با این صحبت، به نظر من از حد خود گذشته و از خط قرمز عبور کرده است. اینکه حیثیت آدم‌ها را که قرار است در آینده در دنیای فوتبال به فعالیت بپردازند، زیر سوال برده شود، اتفاق درستی نیست.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان صحبت‌هایش در این خصوص را اینگونه ادامه داد: اگر می‌خواهید کسی را رد کنید، بگویید اقدامات آن فرد با اصول فرهنگی حاکم بر کشورمان سنخیت ندارد، نه اینکه چنین بحثی را علیه او مطرح کنند. حال ایشان باید صحبت‌هایش را ثابت کند، اگر نتواند ثابت کند چه اتفاقی می‌افتد که قطعا هم نمی‌تواند ثابت کند.

خلیلیان با تاکید بر اینکه بیان این صحبت‌ها  رشادت می‌خواست، در مورد اینکه باشگاه سپاهان هم در این مورد متهم شد زیرا اعلام شده در رختکن این تیم الکل مصرف می‌شد، یادآور شد: این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم اما این پرده‌افکنی و پرده‌دری‌ها سودی برای ورزش ایران ندارد.

وی همچنین اضافه کرد: از نظر حقوقی هم با کارشناسان صحبت می‌کنم زیرا حق باشگاه سپاهان در این اظهار نظر محفوظ است. اگر نیاز به اقدامی باشد با نظر هیات مدیره در خصوص آن اقدام خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان در پایان در مورد عملکرد تیم فوتبال این باشگاه هم گفت: امیدواریم در بازی فردا هم به پیروزی رسیده و بتوانیم با کسب جایگاهی بهتر، وارد تعطیلات نیم فصل لیگ چهاردهم شویم./

 
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1