امروز : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ترافیک ۱۰ کیلومتری از مهران تا مرز

بصیر، سرهنگ ابراهیم رضایی نژاد رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در گفت‌وگو با فارس، با توجه به ازدحام جمعیت در مرزهای جنوبی و غربی کشور اظهار داشت: هم‌اکنون ازدحام زائران عتبات عالیات در مرزها زیاد است ولی عبور آنها به صورت روان در حال انجام است. رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا تصریح کرد: هم‌اکنون […]

بصیر، سرهنگ ابراهیم رضایی نژاد رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا در گفت‌وگو با فارس، با توجه به ازدحام جمعیت در مرزهای جنوبی و غربی کشور اظهار داشت: هم‌اکنون ازدحام زائران عتبات عالیات در مرزها زیاد است ولی عبور آنها به صورت روان در حال انجام است.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا تصریح کرد: هم‌اکنون مشکلی برای تردد نداریم اما زائران عتبات عالیات توجه داشته باشند که عبور از مرز فقط با گذرنامه معتبر و رسمی جمهوری اسلامی امکان‌پذیر است و کارت ملی و شناسنامه مدرک قابل قبولی برای عبور از مرز نیست.

سرهنگ رضایی‌نژاد ادامه داد: اتباع  اجازه ورود به استان ایلام را ندارند.

این مقام ارشد نیروی انتظامی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس در مورد ازدحام زائران و ترافیک به وجود آمده در مرزها خاطرنشان کرد: از مهران تا مرز که یک مسیر ۱۰ کیلومتری است به دلیل حرکت پیاده زائران دچار ترافیک است و می‌توان گفت یک ترافیک ۱۰ کیلومتری را از مهران تا مرز شاهد هستیم.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1