امروز : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آمار زائران ایرانی اربعین حسینی از مرز یک میلیون نفر گذشت

بصیر، سعید اوحدی گفت: آمار زائران ایرانی اربعین حسینی از مرز یک میلیون نفر عبور کرد و خوشبختانه تردد زائران از هر سه مرز بدون مشکل در حال انجام است. وی افزود: در مرز شلمچه زائران حداکثر نیم ساعت توقف دارند، در مرز چزابه حدود یک ساعت و در مرز مهران با توجه به ازدحام بیشتر […]

بصیر، سعید اوحدی گفت: آمار زائران ایرانی اربعین حسینی از مرز یک میلیون نفر عبور کرد و خوشبختانه تردد زائران از هر سه مرز بدون مشکل در حال انجام است.

وی افزود: در مرز شلمچه زائران حداکثر نیم ساعت توقف دارند، در مرز چزابه حدود یک ساعت و در مرز مهران با توجه به ازدحام بیشتر جمعیت ۳ ساعت ممکن است زائران برای عبور از مرز معطل شوند.

رئیس سازمان حج و زیارت ادامه داد: توصیه ما به زائران این است که برای بازگشت خود برنامه ریزی کنند تا در مرزها با مشکل مواجه نشوند و بتوانند از امکانات خوب حمل و نقل که برای انتقال زائران در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

اوحدی همچنین در مورد خدمات رفاهی زائران در مرزها نیز تصریح کرد: خوشبختانه آب، غذا و میوه در مرزهای ایران به مقدار زیادی وجود دارد و هیچ کمبودی نداریم، امروز ۵ تریلی آب نیز به کشور عراق اهدا شد تا در میان زائران توزیع شود.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1