امروز : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خنثی‎سازی طرح‎بمب‌گذاری‌ درمسیر زائران‌‎کربلا

بصیر، رییس کمیته امنیتی شورای استانداری بابل از بازداشت سه فرد مسلح که قصد بمب‌گذاری در شرق بغداد و هدف قرار دادن زائران اربعین حسینی را داشتند، خبر داد. به گزارش سایت اینترنتی النشره، فلاح عبدالکریم الراضی رییس کمیته امنیتی شورای استانداری بابل با اعلام بازداشت سه فرد مسلح که قصد بمب‌گذاری در مسیر زائران حسینی […]

بصیر، رییس کمیته امنیتی شورای استانداری بابل از بازداشت سه فرد مسلح که قصد بمب‌گذاری در شرق بغداد و هدف قرار دادن زائران اربعین حسینی را داشتند، خبر داد.


به گزارش سایت اینترنتی النشره، فلاح عبدالکریم الراضی رییس کمیته امنیتی شورای استانداری بابل با اعلام بازداشت سه فرد مسلح که قصد بمب‌گذاری در مسیر زائران حسینی در شمال استان بابل را داشتند، گفت: عملیات بازداشت این سه تن براساس اطلاعات امنیتی دقیق انجام شد و نیروی امنیتی عراق افراد بازداشت شده را برای انجام تحقیقات به یک مرکز امنیتی منتقل کرده است.

سرهنگ سعد معن، سخنگوی عملیات بغداد نیز در گفت‌وگو با پایگاه شبکه خبری سومریه نیوز عراق گفت: گردان‌های مبارزه با جرایم منطقه الشعب یک تروریست را در حالی که قصد داشت در منطقه البنوک واقع در شرق بغداد بمب‌گذاری کند، دستگیر کردند.

وی افزود: در این عملیات خودروی این تروریست ضبط شد.

یک منبع در پلیس بغداد گزارش داد که روز گذشته در اثر انفجار بمبی در منطقه المدائن واقع در جنوب شرق بغداد، یک شهروند کشته و شش تن دیگر مجروح شدند.

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1