امروز : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ - ۱۷:۵۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امید عالیشاه در لیست ۱۸ نفره در بازی مقابل فولاد قرار گرفت.

بصیر، باشگاه پرسپولیس برای بازی مقابل فولاد خوزستان کفشگری، نیلسون را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد و این بازیکنان نمی‌توانند سرخپوشان را در این دیدار همراهی کنند. از سوی دیگر نیز باشگاه پرسپولیس برای امید عالیشاه به خاطر محرومیت کمیته انضباطی نامه‌ای را به سازمان لیگ ارائه داده بود و خواستار بخشش ومحرومیت عالیشاه شده […]

بصیر، باشگاه پرسپولیس برای بازی مقابل فولاد خوزستان کفشگری، نیلسون را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد و این بازیکنان نمی‌توانند سرخپوشان را در این دیدار همراهی کنند.

از سوی دیگر نیز باشگاه پرسپولیس برای امید عالیشاه به خاطر محرومیت کمیته انضباطی نامه‌ای را به سازمان لیگ ارائه داده بود و خواستار بخشش ومحرومیت عالیشاه شده بود ولی طبق گفته‌ها شنیده ها می‌َشود که باشگاه پرسپولیس هنوز جواب نامه دوباره بخشش این بازیکن را دریافت نکرده ولی مسئولان این باشگاه نام این بازیکن را در لیست ۱۸ نفره خود قرار دادند و قرار است که عالیشاه برای سرخ‌پوشان مقابل تیم فولاد به میدان برود.

از آن سو نیز گفته می‌‌شود که هافبک میانی تیم جهانی صبای قم مسئولان باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شده است و احتمال دارد این بازیکن نیز به جمع سرخ‌پوشان بپیوندند. ایوب کلانتری بازیکن تیم صبای قم است که در آن آینده سرخ پوشی خواهد شد.

محسن مسلمان از ذوب‌آهن، بابک حاتمی از سایپا نیز بازیکنانی هستند که مسئولان باشگاه پرسپولیس درصدد جذب آنها خواهد بود و باید منتظر بمانیم تا ببینیم که مسئولان باشگاه پرسپولیس با باشگاههای مربوطه به توافق خواهند رسید یا نه؟

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1