امروز : چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار زائردر پیاده روی اربعین

بصیر، سعیداوحدی  گفت: براساس اطلاعیه شماره ۵ قرارگاه اربعین زائرین تا اطلاع ثانوی از رفتن به سمت مرزها خودداری کنند تا جمعیتی که در مرز هستند، عبور کنند.  وی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون در مرز مهران ترافیک سنگینی وجود دارد و به زائرینی که در مسیر مرز، در حال حرکت هستند توصیه می‌شود که […]

بصیر، سعیداوحدی  گفت: براساس اطلاعیه شماره ۵ قرارگاه اربعین زائرین تا اطلاع ثانوی از رفتن به سمت مرزها خودداری کنند تا جمعیتی که در مرز هستند، عبور کنند. 

وی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون در مرز مهران ترافیک سنگینی وجود دارد و به زائرینی که در مسیر مرز، در حال حرکت هستند توصیه می‌شود که به سمت مرز شلمچه و چزابه حرکت کنند.

 

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه با اشاره به اینکه تا فردا ظهر روند عبور زائران از مرز وجود دارد، اظهار داشت: از فردا ظهر تمهیدات برگشت از عراق فراهم می شود و از زائرینی که هنوز از مبدأ خود حرکت نکرده اند تقاضا می شود دیگر به سمت مرزها نیایند و به خادمین خود اجازه دهند که مقدمات بازگشت زائران از کربلا فراهم شود.

 

وی از عبور یک میلیون و ۲۰۰ زائر از مرز خبر داد و گفت: تا امروز یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مرزهای زمینی و هوایی به عتبات عالیات برای پیوستن به زائران اربعین حسینی اعزام شده‌اند.

 

 

تیتریک

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1