امروز : پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

عبور از مرز مهران امکان پذیر نیست

بصیر، سردار حبیب الله جان نثاری با اشاره به اینکه اربعین حسینی همایش بزرگ جهان اسلام است، از برقراری امنیت از شهر مهران تا پایانه مرزی این شهر، توسط نیروهای قرارگاه ظفر خبر داد و اظهار داشت: نیروهای این قرارگاه عملیاتی در حال افزایش هستند و این رقم از ۵ گردان در روز گذشته به ۶ […]

بصیر، سردار حبیب الله جان نثاری با اشاره به اینکه اربعین حسینی همایش بزرگ جهان اسلام است، از برقراری امنیت از شهر مهران تا پایانه مرزی این شهر، توسط نیروهای قرارگاه ظفر خبر داد و اظهار داشت: نیروهای این قرارگاه عملیاتی در حال افزایش هستند و این رقم از ۵ گردان در روز گذشته به ۶ گردان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: قرارگاه اصلی ظفر با محوریت مرز مهران و دو قرارگاه فرعی در شلمچه و چزابه در حال فعالیت است.

این مقام ارشد انتظامی به ترافیک ۱۰ کیلومتری زوار به سمت مرز مهران اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه هنوز موج زوار به سمت این مرز در جریان است؛ مردم مطلع باشند که به هیچ وجه نمی توانند از مرز مهران عبور کنند.

وی افزود: عراق نمی تواند هیچ خدماتی به زائران ارائه دهد، مردم به سمت ایلام حرکت نکنند.

جان نثاری خدمت به زائران، کمک به نیروهای انتظامی و برقراری نظم و امنیت را از اهداف قرارگاه عملیاتی ظفر دانست و گفت: در حال حاضر سه ایستگاه صلواتی با عنوان مردم یاری به زائران اباعبدالله خدماتی چون آب رسانی، سوخت سیار، تعمیرگاه سیار، خدمات درمانی و … ارائه می دهند.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا از به دنیا آمدن یک نوزاد در مرز مهران خبر داد و گفت: دو روز پیش یک خانم باردار در مرز فرزند خود را به دنیا آورد اما این امر مانع از سفر آنان به عتبات عالیات نشد و این خانواده پس از تولد نوزاد خود، رهسپار زیارت کربلای معلی و نجف اشرف شدند.

جان نثاری با اشاره به استفاده از توان عملیاتی یگان های ویژه ناجا و پشتیبانی از مرز، خاطرنشان کرد: این یگان در حال حاضر برای اطلاع رسانی به زائران جهت بازگشت و مراجعه نکردن به مرز مهران از خودروی “صور” استفاده می کند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1