امروز : جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ - ۰:۱۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجساد داعشی ها در عین‌العرب+تصاویر(۱۸+)

بصیر، درگیری نیروهای مدافع شهر کردنشین کوبانی (عین العرب) در شمال سوریه با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در هشتادوششمین روز تجاوز داعش همچنان ادامه دارد. کوبانی که آماج شدید‌ترین و وحشیانه‌ترین حملات تکفیری‌ها قرار گرفته با رشادت‌، مقاومت و از خودگذشتگی کُردهای این منطقه همچنان ایستادگی می‌کند که چیزی جز شکست و ناکامی را عاید […]

بصیر، درگیری نیروهای مدافع شهر کردنشین کوبانی (عین العرب) در شمال سوریه با عناصر گروه تروریستی تکفیری داعش در هشتادوششمین روز تجاوز داعش همچنان ادامه دارد.

کوبانی که آماج شدید‌ترین و وحشیانه‌ترین حملات تکفیری‌ها قرار گرفته با رشادت‌، مقاومت و از خودگذشتگی کُردهای این منطقه همچنان ایستادگی می‌کند که چیزی جز شکست و ناکامی را عاید داعش نکرده است.

در جدیدترین تحولات میدانی گزارش شده از کوبانی مدافعان این شهر ضمن پیشروی در جنوب شرقی کوبانی جنازه ۱۵ تروریست تکفیری را در محله بوتان کشف کردند.

این تروریست‌ها در درگیری خیابانی با نیروهای کُرد به هلاکت رسیده و جنازه آن‌ها در محله‌های بوتان رها شده است.

نیروهای مدافع هویت یکی از عناصر داعش را شناسایی کرده و اعلام کردند که وی «جندالله الشیشانی» سرکرده چچنی داعش است که پس از جستجوی تلفن همراه وی تصاویری از او به همراه «ابو عمر الشیشانی» یافت شد.

همچنین در بازرسی از سایر اجساد مشخص شد که این گروه از کشته شدگان داعش هویت ترک، آذری و چچنی و عرب دارند.

از سوی دیگر وزارت پیشمرگه کردستان عراق با صدور بیانیه‌ای آمار کشته شدگان و مجروحان درگیری‌های چند ماه اخیر مدافعان کرد کوبانی علیه داعش را منتشر کرد.

بنابر این گزارش، از نهم ژوئن گذشته که حملات داعش علیه کوبانی آغاز شد ۷۲۷ مدافع کرد به شهادت رسیده ، سه هزار و ۵۶۴ نفر زخمی شده و ۳۴ نفر دیگر مفقود شده‌اند.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1