امروز : جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ - ۰:۴۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تشییع پیکر شهید خلیلی در دارالشهدای تهران

بصیر، ظهر امروز مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تازه‌شناسایی شده شهید هاشم خلیلی با حضور مردم شهیدپرور تهران در جنوب غرب تهران برگزار شد. بعد از برگزاری مراسم تشییع، پیکر مطهر این شهید والامقام در قطعه ۲۷، ردیف ۳۹، شماره ۵ واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) که تاکنون یادبود این شهید مفقودالجسد بوده است؛ […]

بصیر، ظهر امروز مراسم تشییع پیکر مطهر شهید تازه‌شناسایی شده شهید هاشم خلیلی با حضور مردم شهیدپرور تهران در جنوب غرب تهران برگزار شد.

بعد از برگزاری مراسم تشییع، پیکر مطهر این شهید والامقام در قطعه ۲۷، ردیف ۳۹، شماره ۵ واقع در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) که تاکنون یادبود این شهید مفقودالجسد بوده است؛ به خاک سپرده شد.

خانواده شهید تازه‌ تفحص‌ شده هاشم خلیلی روز سه‌شنبه ۱۸ آذر ماه بعد از گذشت ۳۱ سال با پیکر شهیدشان در معراج شهدای مرکز دیدار کردند.

شهید هاشم خلیلی در سال ۱۳۴۶ در تهران به دنیا آمد و به عنوان بسیجی از لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) به جبهه‌های حق علیه باطل شتافت. این بسیجی سرافراز در عملیات خیبر در ۲۳ اسفند ۱۳۶۲ به درجه رفیع شهادت نائل شد.

پیکر این شهید ۱۵ ساله در همان منطقه مجنون ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد جای گرفت و عاقبت در جریان عملیات تفحص اخیر توسط کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف شد.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1