امروز : جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ - ۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

زيارت مجازی كربلای معلی با تصاویر ۳۶۰درجه‌

بصیر، ،از قابليت هاي انحصاري اين تصاوير مي توان به موارد زير اشاره كرد : ۱) قابليت چرخش سه بعدي تصاوير (۱۸۰ × ۳۶۰ درجه) با استفاده از موس۲) طبيعي بودن تصاوير و القاي حس واقعي حضور در محل ۳) بررسي محل از نگاه خود ۴) قابليت زوم بر روي تصاوير (با استفاده از غلطت بالا و پایین […]

بصیر، ،از قابليت هاي انحصاري اين تصاوير مي توان به موارد زير اشاره كرد :

۱) قابليت چرخش سه بعدي تصاوير (۱۸۰ × ۳۶۰ درجه) با استفاده از موس
۲) طبيعي بودن تصاوير و القاي حس واقعي حضور در محل 
۳) بررسي محل از نگاه خود 
۴) قابليت زوم بر روي تصاوير (با استفاده از غلطت بالا و پایین رونده موس)

 
شما در این تصویر از جهت قبله روبروی مرقد مطهر ایستاده اید و می توانید شاهد رواق پشت سر و زوایای مختلف حرم مطهر و سقفهای رواق و زاوایای شرقی و غربی حرم مطهر باشید .
 
براي دانلود تصوير كليك كنيد


 
شما در این تصویر در زاویه جنوب غربی صحن شریف حرم مطهر حضرت عباس(عليه السلام) ایستاده اید و شاهد گلدسته های حرم مطهر قبل از تذهیب و تزئین با مینا هستید . اکنون شما مجاور درب حرم مطهر به نام امام حسن مجتبی(عليه السلام) ایستاده اید.
 
براي دانلود تصوير كليك كنيد


 
شما در این تصویر در ضلع جنوبی صحن مطهر حضرت عباس(عليه السلام) و کنار درب قبله صحن ایستاده اید و می توانید ایوان طلای حرم مطهر را مشاهده نمائید .
 

شما در این تصویر در گوشه شمال غربی صحن مطهر ایستاده و گنبد روبرو شما قرار دارد .شما می توانید گوشه هایی از تمام دیوارهای پیرامونی حرم مطهر را در حالیکه مجاور مهمانسرای حرم مطهر ایستاده اید مشاهده نمائید .
 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1