امروز : جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تهدید اسرائیل درباره عدم توافق ایران و ۱+۵

بصیر، “یووال ولمن”، مدیرکل وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی، به خبرگزاری رویترز گفت: در چارچوب مذاکرات که تمدید هم شده است، ما فکر می‌کنیم اقدام درست همان تحریم‌های مداوم و قدرتمند است. خبرگزاری رویترز گزارش داد؛ وی در ادامه اظهار داشت: ما در حال حاضر دنبال تحریم‌های بیشتر نیستیم. می‌دانم که هیچ مقام اسرائیلی به شکل رسمی […]

بصیر، “یووال ولمن”، مدیرکل وزارت اطلاعات رژیم صهیونیستی، به خبرگزاری رویترز گفت: در چارچوب مذاکرات که تمدید هم شده است، ما فکر می‌کنیم اقدام درست همان تحریم‌های مداوم و قدرتمند است.

خبرگزاری رویترز گزارش داد؛ وی در ادامه اظهار داشت: ما در حال حاضر دنبال تحریم‌های بیشتر نیستیم. می‌دانم که هیچ مقام اسرائیلی به شکل رسمی یا حتی غیررسمی هم که شده چنین خواسته‌ای ندارد.

این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به تازگی از ۱+۵ خواسته است که از فرصت تمدید مذاکرات هسته‌ای برای وارد آوردن فشار بیشتر به ایران استفاده کنند.

اما اکنون مدیرکل وزارت اطلاعات اسرائیل می‌گوید که اگر ایران و ۱+۵ تا ضرب‌الاجل جدید، ۱۰ تیر، به توافق دست نیابند آن وقت اسرائیل از۱+۵  می‌خواهد که تحریم‌های محدود لغو شده علیه ایران بار دیگر به اجرا گذاشته شود.

به گفته او، کنگره بعدی آمریکا نیز که در آن جمهوری‌خواهان اکثریت را در اختیار دارند، احتمالا از اقدامات شدیدتر علیه ایران حمایت می‌کنند.

این مقام صهیونیست، در نهایت ادعا کرده که آمریکا همچنان از امکانات بسیاری برای تشدید اقدامات علیه ایران برخوردار است.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1