امروز : شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس زنگ تفریح آسیا می شود

بصیر، سید میثم حسینی در مورد شکست ۲ بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‌‌کنم فولاد آنقدرها هم از ما بهتر نبود که بتواند پرسپولیس را شکست دهد اما اشتباهات فردی باعث شد ما بازنده باشیم. اشتباهات فردی کمر تیم ما را شکسته است. وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا چند هفته است که […]

بصیر، سید میثم حسینی در مورد شکست ۲ بر یک پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: فکر می‌‌کنم فولاد آنقدرها هم از ما بهتر نبود که بتواند پرسپولیس را شکست دهد اما اشتباهات فردی باعث شد ما بازنده باشیم. اشتباهات فردی کمر تیم ما را شکسته است.

وی ادامه داد: نمی‌دانم چرا چند هفته است که اینطور گل می‌خوریم و چرا این اتفاقات برای پرسپولیس رخ می‌دهد. تنها چیزی که می‌توانم بگوید این است که امیدوارم این روزها تمام شود. خودمان هم مانده‌ایم این گل‌ها را چطور دریافت می‌کنیم. این مدل گل‌ها را هیچ تیمی در لیگ نخورده و در دنیا هم عجیب و غریب است.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس می‌تواند در ادامه لیگ به شرایط عادی برگردد گفت: اگر مشکلات‌مان حل شود این اتفاق رخ می‌دهد ولی با نبود مدیرعامل، اینطور گل خوردن و اشتباهات فردی؛ نمی‌دانم باید چه بگویم.

مدافع پرسپولیس در خصوص مشخص شدن حریفان آسیایی این تیم و وضعیت سرخپوشان در این مسابقات عنوان کرد: اگر اینطور به لیگ قهرمانان آسیا برویم زنگ تفریح می‌شویم، باید بازیکنان زیادی به پرسپولیس بیایند تا از این حالت خارج شویم و بتوانیم از نام پرسپولیس دفاع کنیم.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1