امروز : یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

یونی: نتانیاهو «زباله» است

بصیر، «زیپی لیونی» در گفت‌وگویی «بنیامین نتانیاهو» را «زباله»ای خواند که او و «آیزاک هرتزوگ» می‌خواهند با هم او را دور بیاندازند. به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، زیپی لیونی با حضور در برنامه‌ای انتقادی که کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی پخش کرد، به انتقاد از «بنیامین نتانیاهو» پرداخت که ظاهرا در این کار زیاده‌روی کرده […]

بصیر، «زیپی لیونی» در گفت‌وگویی «بنیامین نتانیاهو» را «زباله»ای خواند که او و «آیزاک هرتزوگ» می‌خواهند با هم او را دور بیاندازند.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، زیپی لیونی با حضور در برنامه‌ای انتقادی که کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی پخش کرد، به انتقاد از «بنیامین نتانیاهو» پرداخت که ظاهرا در این کار زیاده‌روی کرده و فراتر از معیار یک سیاستمدار رفتار کرده است.

لیونی درباره ائتلاف خود با «آیزاک هرتزوگ» رهبر حزب «کارگر» گفت، دو نخست وزیر بالقوه بهتر از یک نخست وزیر ضعیف است. وی افزود: «من و هرتزوگ تصمیم گرفتیم «زباله» (اشاره به نتانیاهو) را با یکدیگر دور بریزیم». زیپی لیونی پیشتر نیز نتانیاهو را «بزدل» خوانده بود.

وزیر دادگستری اخراجی رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از سخنان خود گفت، در دوران فعالیتش در کابینه نتانیاهو، به سختی تلاش کرده تا مانع لوایح شخصیِ «میری رگو» و سایر «دیوانگان» (نمایندگان کنست) شود.

زمانی که از او درباره زبان عربی و جایگاه آن در اراضی اشغالی سئوال شد، لیونی به زبان عربی فحش داد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1

news