امروز : یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوچرخه ای با قیمت بیش از یک میلیارد + تصاویر

بصیر، زدیک به ۱۰ سال است که کمپانی Goldgenie با بهره‌گیری از افسانه قدیمی “لمس میداس”، برای وسایل مختلف نظیر آیفون‌ها و آی‌پدهای سواروسکی و آیفون ۶ برلیانس الیت، روکش طلا تولید کرده است که فروش این محصولات تاکنون کم‌تر از ۳۰۰۰ یورو (معادل ۴۶۹۲.۲۱ دلار) بوده است.     اما اکنون این کمپانی طی یک […]

بصیر، زدیک به ۱۰ سال است که کمپانی Goldgenie با بهره‌گیری از افسانه قدیمی “لمس میداس”، برای وسایل مختلف نظیر آیفون‌ها و آی‌پدهای سواروسکی و آیفون ۶ برلیانس الیت، روکش طلا تولید کرده است که فروش این محصولات تاکنون کم‌تر از ۳۰۰۰ یورو (معادل ۴۶۹۲.۲۱ دلار) بوده است.

 
دوچرخه ای با قیمت بیش از یک میلیارد + تصاویر
 
اما اکنون این کمپانی طی یک اقدام جاه طلبانه تصمیم گرفته است تا محصول گرانقیمت‌تری را به بازار معرفی کند و به این ترتیب، دوچرخه مسابقه با طلای ۲۴ عیار به صحنه آمد. تیم Goldgenie با بهره‌گیری از نبوغ متخصصان خود دوچرخه جاده‌ای Giant Defy 3 با قاب آلومینیومی (به قیمت ۱۰۴۹ دلار) را طلاکاری نمود. در کلیه قطعات این دوچرخه، از فرمان و پره و زنجیر گرفته تا تک تک دنده‌ها، روکش طلا به کار رفته است.
 
دوچرخه ای با قیمت بیش از یک میلیارد + تصاویر
 
روکش مخمل‌نمای مشکی رنگ در قسمت زین، دسته‌های دوچرخه و لاستیک‌های آن، ظاهر دوچرخه را جذاب‌تر ساخته است. باقی قسمت‌ها دارای روکش طلایی هستند. بنابراین با پرداخت مبلغ ناقابل ۲۵۰۰۰۰ یورو (بیش از یک میلیارد تومان) می‌توانید با خیال راحت بین مرسدس‌های می‌باخ رکاب بزنید.

 

 

تیتر یک

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1