امروز : یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ورود ورزشکار به فدراسیون ممنوع!

بصیر، هفته گذشته چند ورزشکار قایقرانی در رشته آبهای آرام مدعی شدند فدراسیون با نصب بنری با عنوان “ورود ورزشکار به فدراسیون ممنوع” اجازه ورود آنها را به داخل فدراسیون نداده است. مسعود مهدوی‌نیا دبیر فدراسیون قایقرانی در واکنش به این ادعای ورزشکاران گفت: ما سر در فدراسیون چنین چیزی ننوشته‌ایم، اما در بخشی که بانوان […]

بصیر، هفته گذشته چند ورزشکار قایقرانی در رشته آبهای آرام مدعی شدند فدراسیون با نصب بنری با عنوان “ورود ورزشکار به فدراسیون ممنوع” اجازه ورود آنها را به داخل فدراسیون نداده است.

مسعود مهدوی‌نیا دبیر فدراسیون قایقرانی در واکنش به این ادعای ورزشکاران گفت: ما سر در فدراسیون چنین چیزی ننوشته‌ایم، اما در بخشی که بانوان حضور دارند ورود مردان ممنوع است. من چنین چیزی را ندیده‌ام، اما حتما بخشی بوده که ورزشکار نباید به آن قسمت می‌رفته.

غلامرضا امینی رئیس فدراسیون نیز در این باره گفت: ورود ورزشکاران به دبیرخانه ممنوع است، آن هم به این دلیل بود که می‌خواستیم کارمندان این بخش کارشان را به خوبی انجام دهند. خوابگاه و سالن غذاخوری در فدراسیون است و ما چنین حرفی نزده‌ایم که ورود ورزشکاران به داخل فدراسیون ممنوع است.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1