امروز : یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بانوی پیر در خانه متوقف شد

بصیر،  در دومین روز از هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری A، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال یوونتوس میزبان سامپدوریا بود و در پایان این بازی با قبول تساوی یک بر یک برابر میهمانش متوقف شد. پاتریس اورا، مدافع فرانسوی یوونتوس در دقیقه ۱۲ گل نخست این بازی را به ثمر رساند تا […]

بصیر،  در دومین روز از هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری A، امروز (یکشنبه) تیم فوتبال یوونتوس میزبان سامپدوریا بود و در پایان این بازی با قبول تساوی یک بر یک برابر میهمانش متوقف شد.

پاتریس اورا، مدافع فرانسوی یوونتوس در دقیقه ۱۲ گل نخست این بازی را به ثمر رساند تا تیمش با پیروزی نیمه اول را به پایان برساند. در نیمه دوم اما و در حالی که تنها شش دقیقه از آغاز مجدد بازی گذشته بود، مانولو گابادینی کار را برای سامپدوریا به تساوی کشاند. بازی در نهایت با همین دو گل به پایان رسید تا امتیازات آن میان دو تیم تقسیم شود.

یوونتوس با این نتیجه ۳۶ امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند و  این فرصت را برای رم رده دومی فراهم کرد تا فاصله‌اش را با صدر جدول کم کند.

هفته هفدهم لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا امشب با برگزاری چهار بازی همزمان از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران، دنبال می‌شود که در مهمترین آنها رم میهمان جنواست.

برنامه سایر بازی‌های امشب را در زیر مشاهده می‌کنید:

پارما – کالیاری

اودینزه – هلاس ورونا

چزنا – فیورنتینا

همچنین در آخرین و مهمترین بازی امشب، میلان از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران میزبان ناپولی است.

در جدول رده‌بندی رقابت‌ها، یوونتوس ۳۶ امتیازی صدرنشین است، رم با ۳۲ امتیازی در رده دوم قرار دارد و لاتزیو با ۲۶ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

 
 
بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1