امروز : دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آموزش اشتغال ۷۴ مددجوی فریدونکناری

به گزارش بصیر، غلامرضا علیپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به رویکرد کمیته امداد مبنی بر ایجاد اشتغال، تاکنون ۷۴ نفر از مددجویان این شهرستان از آموزش اشتغال بهره مند شدند. وی تصریح کرد: این آموزش برای مددجویانی است که علاقه‌مند به عرصه کار و اشتغال هستند […]

به گزارش بصیر، غلامرضا علیپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما، با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به رویکرد کمیته امداد مبنی بر ایجاد اشتغال، تاکنون ۷۴ نفر از مددجویان این شهرستان از آموزش اشتغال بهره مند شدند.

وی تصریح کرد: این آموزش برای مددجویانی است که علاقه‌مند به عرصه کار و اشتغال هستند و نیاز به آموزش‌های لازم دارند تا بتوانند نسبت به پایداری مشاغل خود اقدام کنند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) فریدونکنار، اذعان داشت: این نوع آموزش ها که به صورت تخصصی برگزار می شود شامل چهار روش بلندمدت، کوتاه مدت، دانش‌آموزی و کاریابی است که برای پویای توسعه مشاغل اثرگذار می شود.

علیپور یادآور شد: برای اجرای آموزش‌ها در این شهرستان بالغ بر ۱۴ میلیون ریال هزینه شد که برای مددجویان رایگان است..

وی افزود: تمامی آموزش‌ها در کمیته امداد انجام نمی شود بلکه گاهی اوقات به آموزشگاه های سطح شهرستان شامل فنی و حرفه ای و آموزشگاه های دولتی و غیردولتی معرفی می شوند.

 

 

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1