امروز : دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

قطع بزرگراه بین المللی «دمشق- حمص»

بصیر، گروهک تروریستی تکفیری «جبهه النصره» روز گذشته با حمله به بزرگراه بین المللی دمشق – حمص در نزدیکی منطقه «القابون» در دمشق خودروهای عبوری را مورد حمله قرار دادند که در اثر آن چند شهروند سوری زخمی شدند. این حمله عناصر تکفیری النصره با مقابله و دخالت فوری و سریع نیروهای ارتش سوریه مواجه شد […]

بصیر، گروهک تروریستی تکفیری «جبهه النصره» روز گذشته با حمله به بزرگراه بین المللی دمشق – حمص در نزدیکی منطقه «القابون» در دمشق خودروهای عبوری را مورد حمله قرار دادند که در اثر آن چند شهروند سوری زخمی شدند.

این حمله عناصر تکفیری النصره با مقابله و دخالت فوری و سریع نیروهای ارتش سوریه مواجه شد تا در پی آن درگیری‌هایی میان دو طرف رخ دهد که در اثر آن این بزرگراه از نقطه «التروبیکانا» تا نقطه «حرستا» تا تامین امنیت کامل این بزرگراه بین المللی قطع شد.

اما از منطقه «جوبر» در دمشق گزارش شده که نیروهای ارتش سوریه عملیات خود در این منطقه را ظرف ۲ روز گذشته گسترش دادند و پیشروی‌های خود در محورهای مختلف این کوی را ادامه دادند.

یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوریه تاکید کرد که جوبر بار دیگر در اولویت‌های عملیاتی ارتش سوریه قرار گرفته و عملیات‌های ارتش در آن طی روزهای آینده توسعه و گسترش قابل توجهی خواهد یافت و بدنبال آن شاهد تکمیل محاصره گروهک‌های تروریستی مسلح در جوبر خواهیم بود و این راه را بر آزادسازی کامل این منطقه هموار خواهد کرد.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه

news

photo_2016-05-31_13-37-56

photo_2016-06-02_15-16-08

photo_2016-06-02_15-16-04

1

gorban-1